Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Komolyan nem értem miért...

Komolyan nem értem miért ilyen: irigység, butaság? Mit kéne mondani hogy befejezze?

Figyelt kérdés

Anyósom nem képes leszállni a témáról hogy megcsináltam a jogosítványt. Ő fél még a kocsiban is, de a kreszt sem bírta megcsinálni, autóba pedig beült és ennyi volt, hogy ő szédül már amikor beül.

A munkámban is előre tudtam lépni így, de amúgy is jól jött.

Azóta ha találkozunk akkor jön hogy "az egész olyan nehéz, nem is értem miért kell egy nőnek jogosítvány" persze azt is mondta hogy ide-oda el kéne vinni (45éves, van saját autójuk csak apósom nem szeret vele menni mert képes sikítani ha megelőz valakit!) de a legjobb hogy hiába válaszol az ember a saját válaszát húzza rá. Ez miért jó??

- biztos féltél tőle, ugye??

- nem, izgultam inkább mert vizsga, rá kell érezni amúgy...

- na látod, mondtam én hogy féltél, biztos most is még!

Ezt így! És ha nem válaszolok akkor meg elkezdi bökdösni a karom és újra elmondja,amíg a férjem rá nem szól hogy fejezze be (2percre képes) majd újra.


2016. júl. 6. 10:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lett neki elmondva konkrétan hogy na megcsináltam vagy hú, annyi volt hogy én vezettem odafelé amikor mentünk, rákérdezett após (ő engedett be minket és látott) akkor mondtam hogy igen, megcsináltam mert kellett már amúgy is... Azóta van lefagyva a rendszere anyósnak.
2016. júl. 6. 11:02
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Hagyd figyelmen kívül, ha bököd, kérd meg, hogy hagyja abba, nem süket vagy, csak unod a témád.

Vegye tudomásul, hogy ő az egyetlen nő, aki ennyire fél a vezetéstől, és nem azért, mert nő, hanem mert ostoba.

Te pedig szeretsz vezetni, sikerült a vizsga, a jogosítványra pedig szükséged van, és semmivel sem tartod értelmesebb beszédtémának, mint hogy hogy sikerült 10

2016. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

10 éves az érettségid...


Bocs, elküldte magát. :)

2016. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen irigység. Nem tudsz sokmindent csinálni, majd megnyugszik.
2016. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 omba ***** válasza:
90%

Az: irigység, butaság.

Megdöbbentő, hogy 45 éves... a szövegei alapján 70 örül jár, mentálisan.

2016. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A 70 éves anyósom ilyen, ő 45 éves?! Anyósom szokta azt gondolni, hogy BIZTOS úgy érez mindenki, ahogy ő, egy adott dologgal kapcsolatban, csak az emberek tagadnak:))


Hagyd őt, hadd vergődjön magában:)

2016. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Pont olyan szinten van, mint a kis szerencsétlenek hülyék itt a szex meg a párkapcsolatok kategóriájában. Ami elég szomorú.

Csak ők más témában nyomják ugyanezt a stílust:

"Minden lánynak csak a pénz meg a külső a fontos, ugye? - Nekem nem. - Hazudós ribi vagy!"

"Minden lánynak csak a pénz meg a külső a fontos, ugye?- Nem, nekem például annyi elég, hogy ne legyen ingyenélő és ápolatlan. - Na látod, mondom én, hogy csak a lóvé meg a nagy *** kell nektek!"


Frusztrált, irigy és éretlen személyiség az anyósod, már bocs.

2016. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális, találkozni sem akarnék vele.
2016. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit csúszik a kuplung anyósnál!

Ne foglalkozz vele, ne hagyd, hogy felidegesítsen, sz**d le mit okoskodik.

2016. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Tőszavakban válaszolni!

"Biztos féltél, ugye?"

"Nem."

Ezt is halkan, nyugodtan, mintha azt kérdezné, nem volt-e eső tegnap nálatok.

Esetleg vedd át az irányítást, kérdezd te őt másról. Egészségéről, van-e még a hétvégi süteményből (ha dicséred a sütijét, főztjét, rögtön jobb kedve lesz), kertjükről (ha van), foci EB-ről, időjárásról, migráns helyzetről (ha hasonlók a nézeteitek) vagy bármiről, amiből nincs veszekedés.

2016. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!