Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Láttam h tesóm anyósa felakart...

Láttam h tesóm anyósa felakarta rakni a szoptanit és etetni akarta unokaöcsémet. El fogom mondani a növéremnek de az öreglány már most tagad, hinni fognak igy nekem?

Figyelt kérdés

Tesóm szoptanittal ad pótlást.

Az anyósával együtt laknak(az ő háza),én vendég vagyok itt 2 napra. Nővérem és a férje elmentek bevásárolni,addig anyóssal ketten vigyáztunk a kicsire.

Kimentem telefonálni meg enni a konyhába,és azt látom h az anyósa a szoptanittal akar etetni.

Rászoltam h mit csinál,és azt mondta semmit. Majd mikor mondtamh de látom h etetni akarja a picit még neki állt feljebb h mert a hülye testvérem itt hagyta éhesen. Igy h megzavartam nem etette meg. Mondtam h ezt elmondom a testvéremnek,éspofátlanul tagad h mit mondok el mikor nem történt semmi. Jah,mert megzavartam.


2015. okt. 22. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Totál mindegy.


Én mindenképpen elmondanám, mit láttam, nagyon nem mindegy, mi történik a gyerekkel, ha hátat fordít az anyja.


Aztán az információval azt kezd a tesód, amit akar, de legalább tud róla.

2015. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Utánanéztem mi ez az eszköz. Nem tudtam, hogy van ilyen.

Nem normális az anyòsa!!! jézusom

Mindenkèpp szólj tesódnak. Nem tudom ez hogy jutott egyáltalán eszébe...

2015. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

A nyakába volt akasztva a szoptanit? Az azért egyértelműen látszik. A mellét rakta oda a kicsihez? Vagy mégis mit láttál konkrétan.


Ha tényleg így volt akkor ez nagyon beteges. (de nem zárom ki a tévedést mert nem én láttam) Kvázi szoptatna akarta a kicsit. Mindenképpen mondd el! Miért ne hinne neked?

2015. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Szólj tesódnak, ez beteges!
2015. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Elmondanám. Én a tesómnak hinnék, nem anyósomnak.
2015. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképpen elmondanám, és majd a nővéred meg a férjed eldöntik, hogy mit kezdenek ezzel az infóval. Egyrészt, csak úgy nem lehet egy babát össze-vissza etetni, a szülők háta mögött. Másrészt, milyen dolog ez, hogy szoptatni akarja???? Nem normális!!

Én biztos nem hagynám soha többet kettesben anyóssal a gyerekem, mert megbízhatatlan minden szempontból.

El is költöznék, mert egy fedél alatt sem lennék többet hajlandó élni vele egy ilyen után.

2015. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Fújj, nekem ez beteges.

Ha éhes, akkor etesse cumisüvegből.

Mondd el tesódnak mindenképpen.

2015. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%
Nyugodtan mondd el tesódnak. Ha tényleg éhesen ordított a gyerek, akkor a világon semmi rosszat nem tett az anyós, az eszköz bimbórészéhez ő nem ér hozzá, eddig is azt szopta a pici, úgyhogy nem értem, mi ezzel a gond. Ha csak úgy ki akarta próbálni, az már necces, nyugton alvó babát ne szedjen fel ezért, de ezt majd tesóddal lemeccselik. Én hagynám, hogy egyszer-egyszer ő etesse meg így, ha már ennyire vágyik rá.
2015. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%

Oké emberek, most mindenki nyugodjon le egy pillanatra!

Nem a saját bimbóját adta a babának.

Hanem egy SzopTanít készüléket!

Kérdező! te meg tisztelj meg minket azzal, hogy használod a "hogy" szót. Nem kell karaktermaximalizálni, ez nem SMS!

Ettől függetlenül persze bunkóság, amit a nagymama csinált.

2015. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Ha a tesód azért küzd, hogy így egyen a baba, akkor a legrosszabb, amit tehetett volna az anyós, hogy üvegből megeteti...
2015. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!