Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szólnátok anyósotoknak, hogy...

Szólnátok anyósotoknak, hogy erős testszaga van és mosakodjon?

Figyelt kérdés
Itt van egy hetet. Annyira büdös, hogy nem lehet megmaradni mellette. Elmegy zuhanyozni este, de felveszi ugyanazt a ruhát, amiben izzadt és büdösödött egész nap. Nem azt várom, hogy parfümözze magát vagy sminkeljen, csak tisztálkodjon rendesen és ne legyen büdös tőle a lakás. Szólnátok neki? Hogy lehet egy ilyet úgy tálalni, hogy ne legyen bántó?
2016. júl. 26. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%

Adj neki parfümöt.

De ne szagolgasd az anyóst.

2016. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Ha elmegy melletted akkor fújj a levegőbe WC sprayval
2016. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak szólnék, hogy finoman szóljon az anyukájának.
2016. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
"Anyuka/Mama! Büdösnek tetszik lenni." :D
2016. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Ne fűgyé le'!!!
2016. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem szagolgatom... Nem kell, mert érződik körülötte erőteljesen.
2016. júl. 26. 14:21
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Én is a páromnak szólnék, hogy közölje az anyjával.

Amúgy ajánld fel h kimosod a ruháit, vagy mondd hogy ott a dezodorod használja nyugodtan.

2016. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Párodat nem zavarja? Ha igen, akkor szóljon neki ő. Neki mégiscsak az anyja.
2016. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
91%

ezt a kedvesednek kell jeleznie az anyósnak de azt is finoman mert könnyen félreértheti.


Fontos: nem szabad azt mondani, hogy büdös vagy, hanem pozitívan fogalmazzátok meg, mint pl: látom anya már megérett ez a ruha a cserére, holnap vedd fel azt a szép virágmintást, az úgy tetszik rajtad. stb. a lényeg hogy ne a személyére érkezzen a kritika hanem a megoldást kell neki felkínálni és arra motiválni. 1 hét hamar lemegy utána meg mindegy

2016. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Anyósomnak mindig büdös a szája. Nem tudom, hogy azoktól, amiket eszik, vagy nem mos rendesen fogat, vagy a gyógyszereitől. Nem szokott nálunk aludni, de ha itt van egy napot, nem szoktam rászólni, csak távolabb ülök le.


Szerintem ezt nem lehet megmondani anélkül, hogy azt hallaná: büdös vagy és undorodom tőled. Mert végül is ezt mondod, csak más szavakkal. Ez nem lehet szerintem nem bántó.


Amit én tennék, biztos gyerekes dolog, de amíg fürdik, a ruháit betenném a mosásba, mondván, úgyis mosok. Vagy ha a mosógép és a zuhanyzó egy helyiségben van, akkor a ruháira véletlenül rálöttyintenék valamit, hogy jaj ki kell mosni. Esetleg vidd el vásárolni és végy neki egy új felsőt, vagy kettőt. H&m-ben most szezonvégi kiárusítás van. És, nem tudom, fehérneműt vált-e, de ha azt sem vált, mielőtt vécézel, egy gyors domestosos kendős vécéülőke és vécéáttörlésért hálás lesz a hüvelyflórád.:)

2016. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!