Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti oda adnátok anyosótoknak a...

Ti oda adnátok anyosótoknak a pénzeteket?

Figyelt kérdés

24 éves làny vagyok,programózó.Van egy baràtom ő 23 éves nem dolgozik!

Kb 2hónapja vissza jőttűnk az anyukàjàhoz.Azt mondta segít pénzt gyűjteni és lakàst keresni még tetszett is az őtlet,csak tudom,hogy az ő csalàdja pénzéhes mind1

A lényeg 2 hónapon àt az ősszes pénzemet oda adtam egy 20ft os zsepit sem tudtam venni.2hónap alatt 360.000- ft ot adtam oda nekem fura volt, hogy új cipő és új ruhakat vett az annyja meg az etelt ami nem baj, mert most itt lakom.A baràtokmak kivettem egy aútót hatha elmegy pizza futarnak , de nem egy semminek érzem magam egy nagy NULLÀNAK!

Mintha ingyen dolgoznék,mert elkőltik a pénzem.A baràtom persze az anyukàja melett van, hogy adjam oda a penzt stb nem akar veszekedest! Tegnap màr sírtam, hogy 2 hónap alatt sehova nem jutok.Ma kaptam penzt a baratom elis vette tőlem.Az anyukaja persze kővetelte, hogy akkor oda a pénzt neki! Nekem elgem lett és nem mondom én dolgoztam meg érte.

Az anyukaja meg sertodott.Kitalalta, hogy mennyunk el vasarolni, persze az en penzemből.Gyerekek ősszintén velem van a baj? Én nem bírom:( kérlet titeket, hogy rendes vàlaszokat irjatom Köszönőm :)


2015. márc. 30. 10:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
egy rendes válasz lehet csak: menekülj
2015. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Köszönőm ;)
2015. márc. 30. 10:26
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy adnam ofda a penzem.. egyedul a lakhatasom kolsegeit allnam. Ebben a szituban pedig baromi gyorsan koltoznek, sot, a 'kedves' baratomtol is elbucsuznek, ha megprobalna elvenni a penzem.. megis, milyen jogon?
2015. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
95%
Igen, sajnos azt kell, hogy mondjam, veled van a baj. :( Ne haragudj, hogy ezt mondom, de NAIV vagy, fejős tehénnek néznek, azt a pénzt vedd tanulópénznek, és LÉPJ LE azonnal! (már ha van hova)
2015. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
Veled van a baj, mert hagyod magad palira venni. Költözz külön vagy vissza oda ahol addig voltatok. A barátodat csak akkor fogadd vissza, ha hajlandó dolgozni, a pénzeddel meg bánj Te.
2015. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
93%
villám gyorsan eltűnnék onnan .....
2015. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
93%

Te normális vagy?! Ha jót akarsz magadnak,akkor hagyd ott az élősködő here pasidat, és gyorsan költözz el tőlük.

Basszus, hihetetlen,hogy van ember, akit ennyire hüly ének lehet nézni.

2015. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
"A baràtokmak kivettem egy aútót"????? Nagyon nagy zagyvaság az egész. Próbáld már meg normálisan leírni ezt az egészet! Honnan mentetek vissza? Hol él az édesanyja? Miért adsz annyi pénzt? Ki dolgozik? A barátod miért nem dolgozik? ...stb... Egyébként ha nem tetszik, akkor el kell menni!
2015. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
90%

Már miért adnám oda?

Te azért adtad oda a pénzed ha jól értettem, hogy gyűjtsétek. Erre ő elkoltotte? Mert akkor még meg is lopott.

Villám gyorsan elhuznek onnan, a pasi meg egy tuskó hogy végig nézi es meg asszisztal is ebben. Mindemellett egy ingyen elő, már rég rossz mikor egy férfi nem dolozik.

Menekülj!!!!

2015. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
83%

Veled IS baj van. Én eleve nem adtam volna oda az összes pénzemet. Ha jól számolom, keresel kb. nettó 170-180 körül havonta. Abból maximum, de nagyon maximum 50.000-t adnék rezsire, a maradékot magamnak tartanám meg. És pont. Ha nem tetszik, elmész.

Ennyi pénzből simán fenn tudnál tartani egy egyszobás kis albérletet, max 60.000 Ft-od menne el rá, ha találsz jót, és még pénzed is maradna.

2015. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!