Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelölt ezt rossz néven...

Anyósjelölt ezt rossz néven venné?

Figyelt kérdés

Még csak a barátnője vagyok, dr komolyan tervezünk,;így szeretném, ha kedvelnének a szülei :)

Sokszor megyünk át egymáshoz aludni, most én megyek hozzájuk. A barátomnak szoktam sütit sütni, most is szeretnék, de így valószínű a szüleinek is mutatni fogja, mert mindent elmesèl.

Nem zavarná szerintetek az anyukáját, ha az "ő házába",ahol ő szokott sütni viszek a barátomnak egy kis sütit?


2016. júl. 29. 10:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

10 és válaszoló te beteg vagy .


# Egyszerű: a te szüleid kapnak, mikor ő süt neked?#


Elsonek is első lépesnek a menyecskének a feladat a hogy jó benyomást tegye a barátja szüleire.

2 dolog, pedig az hogy az is nagy segítség meg szívesség hogy ott aludhat.

3.pedig az 10 -es hogy a párodat nem te szülted anyósodnak, hanem anyós szülte neked .

Elég hülyén gondolkozzol nem csoda hogy egy normális kapcsolatod nem lesz, sem egy anyós aki szeretne téged


Kérdező jól tettes hogy sütottel sutit ügyi vagy :-) remélem mindenkinek ízleni fog -es jól sikerült.

10 -es csak kicsit buta rá ne halgass :-)

2016. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%

"az is nagy segítség meg szívesség hogy ott aludhat"


Egymásnál alszanak. A barát átmegy, zabál, eltehénkedik, semmire nincs gondja, a csaj meg még sütögessen?


"párodat nem te szülted anyósodnak, hanem anyós szülte neked"


Ha anyós normális nő, akkor a saját boldogságára vállalt gyereket, nem egy majd valamikori embernek.

2016. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
10-12-es most miért kellett így eldurvítani ezt az ártatlan kis kérdést - olyan alpári vagy
2016. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!