Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez nem lesz rossz hosszútávon?

Ez nem lesz rossz hosszútávon?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy sráccal 2 éve. Vele minden rendben volt, eddig a családjával is. De történt valami (veszekedés), ami miatt megromlott az egész családjával a kapcsolatom. Ezt nem írnám le, hogy történt, a lényeg annyi, hogy a barátom szeret és mellettem áll, de a családjával szerintem soha nem tudnék kibékülni.


A későbbiekben, ha nem mennénk szét, akkor ez mennyire lenne probléma, mikor már összeköltöztünk/összeházasodtunk? Elronthatja a kapcsolatom a barátommal?


2016. júl. 16. 22:38
 1/4 anonim válasza:
Egy ideig működhet a dolog, de ha az egyik fél nincs jóban a másik családjával az nagyon meg tudja mérgezni a kapcsolatot. A szüleim jóformán ezért váltak el. Lehet ti meg tudjátok oldani a dolgot, de biztosan nehéz lesz.
2016. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Elrontani nem hinném, hogy el tudná a kapcsolatotokat. Ha a barátod melléd állt akkor nem tehettél nagyon rossz dolgot.

Valahogyan negatív mihatása biztosan lehet a dolognak, de ha komolyabra fordúl kettõtök kapcsolataakkor szeruntem meg tudnád beszélni a családjával a dolgot, és el lehetne felejteni.

2016. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem tudom elképzelni,hogy az elkövetkező 10-20 évben a családja felé se nézel. ha teszem azt összeházasodtok, lesz gyerek, akkor a nagyszülőknek ugyanúgy joga van látni az unokát. nem lehet kikerülni őket. és a párodnak is ugyanúgy a szülei maradtak, függetlenül attól,hogy te összevesztél velük.

szóval hosszabb távon szerintem nem tartható a teljes harag.

én azt tudom elképzelni,hogy legalább évente 1x karácsonykor elmentek hozzájuk ebédre. egyéb időpontokban meg ha akar,akkor a párod találkozik velük. de nem kell vele menni mindig. elég ritkán találkozni. 1-2 órát kibírsz mellettük.

de persze jó lenne tudni,hogy mivel bántottak meg

2016. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nagyon macerás lesz.

Szerintem azért gondolkodj egy olyan nagyvonalú gesztuson, hogy előbb-utóbb, egy bizonyos szintig eltekintesz a téged ért sérelmektől.

2016. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!