Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy az anyósjelölt...

Normális hogy az anyósjelölt kirakott a fotelből és átültetett máshová? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

A párommal náluk ebédeltünk és ebéd után átmentünk a nappaliba és leültem az egyik szimpatikus fotelbe. Maradt még a szobában egy három és egy kétszemélyes kanapé is. Erre jön az "anyós" és mondta hogy keljek föl mert ő itt szeretne aludni és üljek át máshová. :D Összegömbölyödött a fotelben és utána elaludt. Olyan furcsa jelenet volt ez, nem is régóta járok hozzájuk, én sose tudnék aludni ha vendég van velem egy szobában.

Egyik szülinapon 30-an voltunk együtt a családból, és ő befeküdt a vejének az ágyába aludni miközben ott voltunk körülötte.

Normális hogy ilyen "laza" az anyós?


2016. ápr. 7. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez lehet betegség is, ha ilyen könynen elalszik. Vagy gyógyszereket szed stb.
2016. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem lazaság ez. Ez akár betegség is lehet. De ő van otthon és szerintem a házigazda úgy csinálja ahogy neki jól esik.
2016. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Másnak az a baja, hogy nem fogadja el őt az anyós... veled kapásból nem úgy viselkedik, mint egy vendéggel, hanem mint családtaggal, Neked meg ez a probléma. Ki érti ezt... :)

Na mindegy, szerintem ez nem olyan nagy dolog... gondolom nagy családban, zsivajban, nyüzsiben nőtt fel, vagy neki van sok gyereke, egyszerűen ezt szokta meg, így érzi jól magát, ha vannak körülötte.

Gondolj bele, mennyivel jobb, mint az introvertált, morgós, "nem érdekel, két hét múlva úgyis másikat hozol"-anyósok. ;)

2016. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%

Mamóka hogy bealudt :D


26F

2016. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha más baj nincs,ebből kár problémát kerekíteni. Amúgy is ő van otthon,meg is mobdhatta volna,hol foglalhatsz helyet. Sztem fogadd el,és ne vedd semmiképp sértésnek.
2016. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem ebed utan voltatok? En anyosom es aposom is alszik egy orat ebed utan. Ebren se birnanak maradni.
2016. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem biztos, hogy laza, csak nem tudsz róla mindent. És mivel volt még ülőhely, igen, Te ülj át a megszokott székéből.
2016. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát szerencsére nincs betegsége, a párom már említette volna.

Furcsán viselkedik velem, amikor hazavitt először a barátom, egy szót sem szól hozzám, kellett még egy találkozó hogy megkérdezze mi újság.

Most sütöttem sütit, a lányáéból evett, az enyémet meg sem kóstolta :( Pedig bevallom, le akartam nyűgözni az anyóst, hogy tudja hogy jó kezekben lesz a fia :) Apósjelölt és a család többi tagja evett belőle, nekik nagyon ízlett.

2016. ápr. 7. 12:49
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Én ismerek olyan férfit, akinél szerintem szintén nem klappol valami egészségügyileg. Auditor egyébként, minden évben ő jön hozzánk auditálni a céget. Általában reggel 8-tól délután 3-4ig tart egy ilyen audit, ebben van egy 1 órás ebéd is. A céghez szoktunk tálat rendelni, és itt ebédelünk meg közösen. Na, ő ebéd után állandó jelleggel "lemerül", és konkrétan volt olyan, hogy miközben kérdezett valamit, és éppen válaszoltam rá, elaludt egy ültő helyében a tárgyaló közepén a vezetőség előtt. :D És 1 órán keresztül ezt játszotta, hogy felriadt, megint kérdezett valamit, jegyzetelt, és írás közben aludt be 1-1 percre!! Nehéz fapofával ülni ilyenkor, vagy tovább beszélni mintha mit sem vennél észre, de vissza kell fognod magad. Szóval lehet, hogy a cukrával nincs valami rendben, csak esetleg még maga sem tudja, csak azt, hogy azonnal pihennie kell.

Ez az auditor 60 év körüli, kicsit nagydarab fickó, és hát szeret enni is, szóval simán kinézem belőle, hogy valami nem stimmel a cukorszintjével.

2016. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Úgy tűnik,tipikus fiús mama,akinek nehéz lesz elengedni a gyermekét. Türelemmel,kedvességgel célt fogsz érni. Sok sikert!
2016. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!