Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Vannak azok a tipikus anyós viccek, ami ö magában tényleg azok...DE az én anyósom tényleg olyan . Már mindent megpróbáltam, ha kért valamit ugrottam egy szavára. Egy éven át nap mint nap, mégis én vagyok neki a rossz , én vagyok a sz.r . Elmond a faluban minden senkiházi cigánynak , pedig nem vagyok az . Már azt is híresztelgette,hogy börtönben ültem,( hozzá teszem majd nem a munka helyembe került ez a vicce ) pedig nem igaz. A kisfiam fényképét vissza adta,hogy adjam az apjának,de NE a fiának, hanem annak akivel felcsináltattam magam valamelyik árok parton . Apasági tesztem van arról,hogy a páromé, ( nem a párom ragaszkodott hozzá , hanem én ) . A legrosszabb , hogy vele élünk, és ez nap mint napos :( . Már nem tudok vele mit csinálni. Vagy dolgozom, vagy itthon takarítok , főzök stb... Még else járok sehova . Közben meg az van,hogy senkiházi vagyok, meg az én fajtám, meg, hogy engem nem hívott senki, mért vagyok még itt, az ő portája stb... A LEGJOBB ... HOGY Ő FENT VAN EGY NÉGY SZOBÁS HÁZBAN, MI MEG 3-AN EGY SZOBA KONYHÁBAN,ÉS NEM ENGED FEL,HOLOTT NÁLUNK GYEREK IS VAN, MERT NEKI KELL A HELY . Ezzel csak én nem értek egyett ? 3 ember csak 3 nem ? Mit csinálhatnék még, hogy viseljem el ?
2016. júl. 29. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk elköltöztök, és nem az anyós nyakán lihegtek?

Oké, az anyósod egy nagyon rosszindulatú ember, gonosz. De te miért élsz az ő házában gyerekkel? Ha nekem ilyeneket mondana, nem pitiznék, nem takarítanék, nem ugranék a szavára, hanem összecsomagolnám a kis cuccunkat és jó messzire költöznék a kis családommal.

De ha te kifogásokat gyártasz, hogy miért kell ott élned az a te bajod. Akkor ne nyafogj, hanem tűrj tovább..

2016. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem nyafogok, ne vádaskodj, hanem inkább kérdezd mért nem költözöl ? Azért mert nekem senkim sincs, a szüleim elhunytak, az unokatestvéreim külföldön vannak, az albérletem feldobtam a párom-é, ami ma már kár volt,mivel kiesett falu vagyunk csak a közmunka van, adó kedvezménnyel kapok 60-at, a párom 50-t teszünk félre de a gyerek is pénz, nem tudunk olyan könnyen csak úgy elköltözni. Ha lenne rá való akkor rögtön mennénk. A csok -tol elestünk a közmunka miatt , jelenleg a szocpolt próbáljuk intézni. Mielött nem kérded hanem nekem esel, másik munkahely ami lenne , kb napi 2-óra utat jelent oda vissza
2016. júl. 29. 18:34
 3/21 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem,hogy erdő veszi körbe a falut, ami szép,de épp ezért drágák a házak,az albérletek is majd nem a fizetés plusz rezsi
2016. júl. 29. 18:36
 4/21 A kérdező kommentje:
Már nem pitizem, egyszerűen nem figyelek rá,ez jobban idegesíti, mint bármi. Sokan megkérdik a faluban mért nem költözünk,mikor meg kérdem miből? Valahogy csendbe maradnak,Csak,hogy a piszkálódásokat kikerüljem, OK gondoltam kapok negatív válaszokat, de kérlek ne döntsetek,kérdezettek
2016. júl. 29. 18:41
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Na erről beszélek. Bocsi ha őszinte vagyok, de igenis nyafogsz. Ha én tudom, hogy nincs pénzem, nincs senki aki támogasson akkor nem szülők egy gonosz anyós nyakára. Nem költözök oda, és nem akadok ki, hogy az anyós a saját lakásában csak 1 szobát biztosít. Amit írtál az mind kifogás. Előre kellett volna gondolkodni, tervezni. Nem pedig ész nélkül a semmire és más nyakába szülni. Mégis milyen megoldást vársz? Húzd meg a nadrágszíjat és gyűjts annyi pénzt, hogy elköltözhessetek. Vegyetek fel személyi kölcsönt, hogy legyen pénzetek elmenni. VAGY: becsukod a pici szádat és tovább tűrőd az anyós viselkedését. ennyi..
2016. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért nem enged fel a 4 szobába, mert az az övé, és semmi közöd hozzá!

A te bajod, nem más baja. A te problémád nem más problémája!

Szar az életed, de bakker nem az anyósod miatt szar. A gondolkodásmódodból kiindulva lehet némi alapja annak, hogy anyósod ki nem állhat.

2016. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Mit tehetnél? Nem is tudom... Esetleg ne szülj anyósod nyakára.
2016. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Tipikus anyós. Állj a sarkadra és állj szembe veled. Az én nagymamám is ugyanezt csinálta anyukámmal, amikor egy házban éltek, borzalmas, és soha nem fog változni. Anyukám fogta magát és a bátyámat, aztán lelépett haza. Mert már nem bírta. Ne hagyd magad. Azért csinálja, mert látja, hogy még így is fényesre nyalod a fenekét. Hát ne tedd. Törődj csak a kisgyerekeddel, önmagaddal, a pároddal, a háztartással, járj el otthonról, hívd át a barátnőidet. NE HAGYD, hogy ő nyerjen, mert élete végéig uralkodni fog rajtatok. LÉGY KREATÍV, találd fel magad. Ne bosszúálló légy, hanem állj ki önmagadért, és a kisfiadért is, neki soha sem lesz elég, hogy apasági teszt mit mutat, mert az anyósod egy ilyen mogorva, velejéig gonosz és ostoba ember. Ő nem változik. De neked változás kell, mert különben ott ragaszd, az ilyen banyák meg elélnek 100 évig is. Ne érezz bűntudatod, csak lépj, mert mindig van hová. Nézz körbe, és ne félj. Felnőtt ember vagy, nem árthat neked, ha nem hagyod!

Ügyes légy!

2016. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó vagyok: ott ragadsz*.
2016. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Ki asz*ttt nagy szemetek vagytok, ne szüljön anyós nyakára, meg ne élősködjön rajta! Először is nem élnek a szülei, mint nektek! Másodszor képzeljétek el, vannak olyan települések ahol nincs más sokaknak, csak közmunka, vagy ha munka, akkor nagyon kevés fizetés, amiért ti nem mennétek el se dolgozni. Harmadszor. A kedves anyósnak a gyerek az unokája, a férfi a fia, szóval éppen fel is engedhetné őket a négy szobába, ő meg lemehetne a földszintre, az egy szobába, vannak emberek, akik megtennék, pl. az én anyám megtenné. Nem teszi meg, rendben, nem kötelező. Ellenben mivel mint leírtam, a férfi a fia, a gyerek meg az unokája, anyós éppen vissza is vehetne és viselkedhetne normálisabban, mert igen, eldőlt, a fia ezt a lányt választotta, nem mást. Sz*r az élet(e)? Ne a kérdezőn töltse ki a dühét. Mi a frásznak mondja el mindennek a kérdezőt? Ti meg mire fel vagytok ilyenek? Anyós nyakára? 70-es, 80-as években tudjátok hányan szültek "anyós nyakára", meg laktak szoba-konyhában, meg szülőnél, meg mosdottak lavórban, meg éltek zsíros kenyéren míg össze nem jött a saját lakás? Korábban meg együtt élt három generáció is? Szerintem nyugodtan szégyelljétek magatokat!
2016. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!