Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha anyósotok a...

Mit szólnátok, ha anyósotok a rábízott házatok kulcsát odaadná a másik gyerekének, akik míg nyaraltok, randalíroznának 3 bűnrossz gyerekkel a házatokban?

Figyelt kérdés

Több nagy értekű dolog is gajra ment, kosz, mocsok, felfordulás utánuk, kiették a kamrát/ hűtöt, teledzsuvázták a medencét?!?


Egy dolgot nem csináltak, a gyönyörű virágaimat szarták meglocsolni, így töknrementek a 2 hét alatt. Igaz a macskának legalább adtak enni...


2016. aug. 3. 15:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%
A férjed mindezt hogy beszélte meg az anyjával? Az egész teljesen abszurd, szerintem megengedhetetlen, amit anyósod művelt, és amit a férjed testvére művelt, az meg pláne. Eddig jóban voltatok??? Miért éppen anyósodra biztátok a kulcsot?
2016. aug. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%

Ez lehet a húsos csaj újabb fordulata...


Ez igy nem olyan izgalmas,

2016. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet a húsos csaj.... Ott neki volt három gyereke, nem a sógornőnek... Vagy nem jól emlékszem?
2016. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%
Hiába reménykedtek szerintem. Husiéknál senki nem lakott panelban. Bár már én is szeretnék egy jó kis husis kérdést olvasnak, ez a kérdés szerintem sajnos igaz lehet. Vannak ilyen bunkók, akik nem tisztelik a másikét. Mi az, hogy úgy gondolták, majd ők ott nyaralnak? Ilyen nincs, ez megengedhetetlen. És húzza a száját? Konkrétan betörtek hozzátok, ha rokon ha nem. Már akkor feljelentést kellett volna tenni, mikor hazajöttetek, látván az eddigi munkátok romjait. Egyből be a yardra, betörés miatt feljelentést tenni. Ott úgyis első kérdés? Ki juthatott be esetleg? Hááááát anyósnak adtunk kulcsot. Aztán magyarázkodjanak. Onnantól kezdve tiszta sor a kártérítés is. És szemrebbenés nélkül megléptem volna. Nem nekiállni alkudozni. Aki ilyen bunkó, azzal nincs mit beszélni.
2016. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekik nem volt joguk a távollétetek alatt a ti tudtotok és beleegyezésetek nélkül nálatok tartózkodni, az anyósodnak pedig nem volt joga odaadni a rábízott kulcsot odaadni, és ezt lehetővé tenni.


Ha se ő, se a házunkat feldúló család nem érezné természetesnek, és nem ajánlaná fel magától a történtek után, akkor indulatok nélkül, normális hangnemben megkérném az anyósomat, hogy legyenek kedvesek belátható időn belül megtéríteni a nekünk okozott kárt, azt meg beszéljék meg a fia vagy lánya családjával, hogy milyen arányban dobják össze.


(Mondjuk alapvetően a férjemtől várnám el, hogy ezt megbeszélje, mint ahogy fordított esetben is azt tartanám magától értetődőnek, hogy ha netalán a saját anyukám döntésének lesz ilyen következménye, akkor én képviselem, akkor én beszélem meg vele a továbbiakat.)


A tanulságot meg nyilván levonnám a jövőre nézve, és a kulcsot soha többet nem bíznám rá.

2016. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%
Hűtlen kezelés (anyós), illetve magánlaksértés és rongálás miatt (sógorasszony) tehetsz feljelentést a rendőrségen. Persze előbb lebegtesd meg anyóspajti és sógorasszony előtt a rendőrségi eljárás lehetőségét. Elhiszed, hogy egyből nagyobb hajlandóságuk lesz fizetni?
2016. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
84%
A kár kifizettetése alap, de én sztem még jól pofon is vágtam volna az anyóst, mert nem ezt beszéltétek meg, és ehhez eléggé pofa kell. Medencét és a ház egyéb összemocskolt részeit a gyerekekkel vagy gyerekek szüleivel vagy anyóssal kitalaríttatni vagy kifizettetni a takarítást. Találkozásokat megritkítani. De leginkább a férjed/feleséged teremtse le jól az anyját.
2016. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ott nyaraltak? Nem vagyok jómódú én sem, panelban is élek, de eszembe nem jutna visszaélni a másik ,,vagyonával,, főleg nem rongálni, anyósod meg, elképesztő.
2016. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Megoldódott a probléma?
2016. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!