Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Degradáló vagy túlreagálom?

Degradáló vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Barátomékhoz jöttünk nyaralni egy hétre, tegnap érkeztünk. Anyós jelöltem ma érkezik nyaralásból, após jelöltem egyedül volt eddig itthon, szóval a ház a feje tetején. Ma fogtunk neki takarítani. Szívesen segítek mindenben de amikor após jelöltet megkérdeztem, hogy még miben segíthetek (miután elmosogattam, elpakoltam és felmostam) rámutatott a kukákra hogy pucoljam ki mögötte. Picit penészedésnek indult a hét folyamán, anyósjelölt meg tisztaás mániás ezért mindig mindennek makulátlannak kell lennie. Van takarítónöjül, így mondtam, hogy én ezt tuti nem fogom pucolászni erre megsértödött. Nekem ez tük megalázó a gondolat is, hogy kuka mögötti teret csutakoljam.
2016. aug. 14. 15:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést az elütésekért!
2016. aug. 14. 15:52
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Degradáló abból a szempontból, hogy akár ő is megcsinálhatta volna egész nyugodtan. A másik oldala a dolognak, hogy ha már megkérdezted, miben tudsz még segíteni, akkor ne válogass. Azt is meg kell csinálni, ne csak a neked tetszőket csináld meg.
2016. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem mondanám épp degradálónak, de ilyesmit hadd ne csináljak már vendégségben, másoknál, főleg ne csicskáztasson após, ha már nem bír maga körül rendet tartani!
2016. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Túlreagálod. Mondd meg neki, hogy nem csutakolom le, mert nem az én piszkom, és mivel önkéntesen vállaltam el, én döntöm el, hogy mit mosok le és mit nem. Nyugodtan állj ki magadért, csak tesztelget.
2016. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 fru_ ***** válasza:
75%

Gondolom tesztnek szánta.

Nekem ugyan mindegy volna milyen kosz a kosz, de hát nem vagyunk egyformák.

Én mindenféle asszony nélkül élek tisztaságban, ez meg az após-jelölttől különböztet meg

2016. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen igazad van. Sose hagyd magad elnyomni. Te ott egy illedelmes vendég voltál és az após jelölted egy olyan feladatot szánt rád amit igazán nem neked kellene megoldanod. Ezt jobb lenne ha megbeszélnéd vele és a férj jelölteddel, el kell mondanod nekik hogy így is sokat segítettél és számodra az hogy ilyen fajta munkát végezz megalázó egy vendégségben.
2016. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha anyósjelölt tisztaságmániás, akkor úgyis nekiáll újra kitakarítani, mert nem lesz jó neki úgy, ahogy ti megcsináltátok. Én mondjuk valószínűleg kerülném őket, ha bejárónőnek akarnának használni.
2016. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Ne kapasd rá őket mert aztán nem lesz jó vége.. Azt csináld meg ami "jól esik" (nyilván nem szószerint értendő :D )
2016. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 fru_ ***** válasza:
100%

Már túl vagytok rajta, de még eszembe, hogy csak tapló az öreg.

A kukák mögötti penészedés, az nem az elmúlt hét eredménye, szóval szemétség azt bevonni a felajánlott segítségbe.

2016. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki, hogy ha van takarítónője, akkor nem fogod megcsinálni. Normális ember nem segít az anyósának. Nem kapsz érte mást csak a bántást. Ne nyalizz neki! Párod meg mondja meg hogy nem cseléd vagy, hanem a párja. Ennyi!!!
2016. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!