Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek szerintetek? Ti is...

Mit tegyek szerintetek? Ti is így éreznétek? Vagy túlreagálom? :S

Figyelt kérdés
fiatal házasok vagyunk férjemmel (ő 24,én pedig 21).van egy két hónapos kisfiunk.Anyósoméknál lakunk,nem azt mondom hogy rossz a viszonyom velük,mert kijövünk egymással,de néha már elegem van abból hogy nincs semmi magánszférám ebben a házban.Egy szobánk van,az is a hálószoba,és ide is állandóan bejön anyósom kopogás nélkül.ha a pici meg mukkan,anyósom már a szobában is van.ha férjem itthol van,nemjon be,de ha kilép a házból,anyósom már itt dekkol a szobánkban.férjem nemakar költözni mert sok pénzt beleköltött már a házba,és a fizetése se valami sok,de én már nembirom idegileg,szükségem van egy kis magánéletre ;(

2015. jún. 15. 16:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
73%
Minek kell ennyi idősen már összeházasodni és gyereket csinálni? Ha először megalapoztátok volna az életeteket, akkor nem lenne ilyen gondotok. Tipikus felelőtlenség
2015. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el a férjednek,hogy hogyan érzed magad,és ,hogy az édesannya állandòan be jár a hálòtokba,és ,hogy ez neked mennyire fusztrálò. Majd üljetek le és beszéljétek meg az anyòsoddal.
2015. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
80%
és megkérted már, hogy ne mászkáljon be? azért ezt meg lehet szépen mondani - és meg lehet kevésbé szépen is, ha csak abból ért....
2015. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
80%
Beszéld meg férjeddel, hogy anyját finoman ő kérje arra, hogy ha szobátokban vagy a picivel, akkor oda ne jöjjön utánatok és ne is kopogjon az ajtón. Akármennyire is jófej, értse meg, hogy nem vágysz mindig a társaságára.
2015. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
90%

Ez nehéz helyzet, mert az anyós házában nem dirigálhatsz, ha be akar menni, akkor bemegy. Még talán a férjed tudna hatni rá, hogy ne tegye.

Szerintem már ott elrontottad, hogy odaköltöztél. Inkább megalapozni kellett volna a jövőtöket, egyetem, munka stb. Nem azonnal házasodni és gyereket szülni....

Szerintem túlreagálod

2015. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az első válaszolóval. Sosem értettem miért jó úgy összeköltözni, ha nincs albérlet vagy saját lakás.
2015. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
53%
Zárd be az ajtót. Ha nincs zár, akkor a kis férjecskédnek szólj, hogy tegyen fel egyet. :D
2015. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi idősen tényleg nem való az embereknek gyerek. Túl fiatalok, élni akarnak, szétmegy a kapcsolat. szerintem minimum 25 évesnek kell lennie a nőnek, hogy egyáltalán babaprojektbe kezdjenek.
2015. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
57%
1: Tökéletesen igazad van!
2015. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
első,ha nem tudod az okát hogy miért van ilyen fiatalon gyermekem,akkor légyszives ne ítélkezz,nem azt kérdeztem hogy szerinted jól tettem e vagy sem.egyébként már a beiratkozásra készültem a fősulira,amikor megtudtam hogy babánk lessz.Te 1 nap alatt eltudtad volna dönteni hogy elveteted-e a babát vagy sem?!?
2015. jún. 15. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!