Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek csak túlreagálom?...

Szerintetek csak túlreagálom? Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Ez másokat is zavarna? A barátom 20 éves, én 18, 1,5 éve vagyunk együtt. Az anyja nem szereti ha sokat találkozunk. Ha a barátom nálunk van, akkor este 9 körül elkezdi hívogatni h mikor jön már haza. Őt néha ez már annyira zavarja, hogy kikapcsolja a telefonját, de akkor meg engem hív. A múltkor is nálunk aludt és reggel 8kor az egész család arra kelt h csöng a telefonja, hogy mikor megy már haza. Én nem szeretek hozzájuk elmenni mert az anyja állandóan beszól. Folyton azt mondogatja, hogy ne örüljek h sovány vagyok mert majd úgyis elhízok, meg hogy hagyjam békén a fiát és ne akarjak annyiszor vele lenni. A barátom airsoftozik és én is el szoktam vele néha menni lőni. Olyankor folyton azzal jön hogy miért nem beszélem le róla , mert szerinte hülyeség. De ha rokon jön hozzájuk akkor mindig az az első h megmutatni a fegyvereket, meg hogy milyen fantasztikus hogy ilyen hobbija van. Kb 2 hete nálunk vacsorázott a barátom meg az egyik ismerősünk is eljött hozzánk. nálunk voltak kb. fél 11ig amikor jött a vihar és a barátom nem tudott hazamenni mert biciklivel jött. erre (milyen meglepő) hívja az anyja h miért nem tudott a vihar előtt elindulni és hogy most azonnal induljon haza. A barátom csak később indult, mert hülye lett volna szakadó esőbe hazatekerni. Az anyja otthon azzal várta, hogy ha nem tetszik neki valami akkor költözzön el. Mindenért a barátomat ugráltatja. Az anyja otthon van egész nap ,a barátomat meg munka után küldi még boltba, ő takrítja a házat, meg minden. Ezt is azért, hogy ne legyen ideje velem lenni.Engem már annyira zavar hogy inkább nem megyek el hozzájuk, csak ne kelljen találkoznom az anyjával. Nektek mi a véleményetek?
2014. aug. 15. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Menekülj!Ha a pasid 20 evesen keptelen helyrerakni az anyjat,akkir kesobb mi lesz?Olvasgass regj kerdeseket itt a GyKn.Meglatod mennyi ilyen anyucipicifia es anyos harc van aminek altalaban a bnok,elettarsak,felesegek lesz ek a szemvedo alanyai.Tiszteletteljesen is kiallhat a parod sajat magaert.Nyilvan amig "anyosod" kenyeret eszi addig az van amit o mond,de attol meg 20 eves ember tudjon mar hatarokat huzni maga korul...
2014. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Trafó1 ***** válasza:
80%

Anyuci nem engedi el fiacskáját, te meg egy gonosz boszorka vagy aki elrabolta , szégyelld magad vonulj kolostorba, és tépkedd meg a ruháidat te csúfkispondró.


Fúúúúúúúj.


Milyen undorító, hogy két fiatal szereti egymást és sokat akarnak együtt lenni.

Meg vagyok botránkozva.

Vagy mégse???

:-DDD

2014. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval egyetértek. a párodbak meg rég le kellett volna állítani az anyját..el lehet ezt intézni kulturáltan is nem kell h összevesszen az anyjával de azért tudja hogy mi merre hány méter. sajnos azt kell hogy mondjam ha eddig ez nem történt meg akkor ezután sem fog..még akkor se ha abba reménykedsz ha egyszer összeköltöztök akkor ez megszűnik..mert nem fog...akkor is a párid haza fog ugrálni..vannak ilyen tutyimutyi pasik (bocsi nem bántásnak szántam)két lehetőséged van vagy elmondod a párodnak és átbeszélitek hogy állítsa le az anyját mert úgy érzed rámegy a kapcsolatotok vagy bizony kilépsz ebből mert ha másfél évig nem történt változás akkor ezután sem fog. nem hinném hogy 18évesen arra van szükséged,igényed hogy harcolj vkinek az anyjával mivel ez nem is a te dolgod megoldani. fiatal vagy még én 26éves vagyok és azt mondom nekem se lenne erre szükségem .mondjuk az én párom nem is hagyná :)
2014. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Anya vagyok, 21 és 23 évesek a fiaim. Ha nem tudom előre, hogy nem jön éjszakára haza valamelyikük, én is rá fogok csörögni kilenckor.

Ezért inkább induláskor megmondják. Szia anya elmentem, csak holnap reggel/ délben / délután jövök haza. Vagy későn jövök, aludjatok nyugodtan. Ennyi.

2014. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

"Folyton azt mondogatja, hogy ne örüljek h sovány vagyok mert majd úgyis elhízok"

Igaza van...ne örülj ennek, érezd magad jól a testedben, de ne ez foglalkoztasson...igaza van...szülés után elhízol...de 2 embernek kell megfelelned: saját magadnak és annak akivel leéled az életed! ha a párod szereti az egész lényed (test, lélek, elme) akkor nem fogja zavarni, hogy elhízol (sokak inkább még jobban vonzódnak a párjukhoz ezután szóval lehet még előnyödre is válik), ugyanúgy szeretni fog...az anyja inkább csicskáztatja a fiát ahogy olvastam...és tudod zavarja amikor nem otthon van, mert "teletömöd minden butasággal a fejét és elveszed tőle" :) ilyenkor az anyja egyedül van otthon? lehet fél egyedül lenni éjszaka...a fegyvereket meg inkább elrettentésnek mutatja :D


21F

2014. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy az ilyen anya soha a büdös életben nem fog megváltozni, ezt fogja csinálni a fiával egész életében. Pl ha megnősül és gyereke lesz, akkor is ugyanúgy fogja hívogatni, ezt kell megcsinálni, azt kell, füvet kell nyírni, vásárolni kell vinni, fát kell vágni, autót kell szerelni, lekvárt kell főzni, parkettázni kell stb stb, a hülyébbnél hülyébb okokkal fogja elrángatni a családja mellől, aztán ha megpróbálják félreállítani akkor jön az ő halálos beteg....A párod pedig ha tetszik neked ha nem, úgy fog táncolni neki ahogy ő fütyül. Ne tévesszen meg az, hogy most kikapcsolja a telefont este.
2014. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
azért egy 20 éves még nem akkor nagylegény, hogy csak úgy "leállítgassa" az anyját....
2014. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt a srácnak kellene cselekednie.
2014. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erröl az a vèlemènyem, hogy nem csak az anyja beteg, de a sràc is, ha...

1. 20 èvesen nem tudja hol van a nèmìtàs gom a telefonon

2. minden alkalommal felveszi ès kèpes ezt vègighallgatni

3. türi ès engedelmeskedik...

2014. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az nagy baj,ha nem képes megvédeni téged az anyád előtt. Sajnos a fiús anyák nehezen engedik el a gyermeküket, s MINDENRE KÉPESEK!
2014. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!