Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek nem bírom tovább!?

Mit tegyek nem bírom tovább!?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni a történetem !A lényeg hogy a férjem utálja anyámat és a férjét (elváltak a szüleim)Anyu is sok mindenben hibás tudom de szerintem ez a gyűlölet már amit a férjem táplál anyám miatt sok nekem!engem is sokszor megbantott anyu nekem se olyan jó vele a viszonyom mint rég !A ferjem mostmar megengedi hogy anyuék látogathassák az unokákat de eddig még az sem volt!Nagyon örültem hogy nagyjából rendezodik a helyzet köztük !De már kb 2 hete folyton duzzog a férjem ha anyuék el jönnek hozzánk akár itthon van akár nem!Nem szól hozzám érdektelen velem szembe!Hülyeségeket beszél hogy anyám majd eléri hogy én elhagyjam őt pedig én nagyon szeretem a ferjem mert ezt leszámítva jó ember,és szó nincs róla hogy el akarom hagyni!De annyira elvakítja a gyűlölet hogy ilyen baromságokra gondol,pedig anyám "tiszteli "őt,tudja hogy jó ember!E miatt sűrűn vitázunk mert azt állítja hogy szeret de mégis azt érzem hogy nem bízik meg bennem !Azt mondja fél hogy anyu miatt elveszít,Pedig ez a beteges viselkedés az ami miatt kiborulok!Van erre megoldás ?Mondjam meg anyunak hogy ne jöjjenek hozzánk!?Semmi mást nem akarok csak hogy béke legyen de úgy tűnik azt nem érem meg élve !

2016. aug. 19. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
De miért gyűlöli ennyire őket? Az unokát joguk van látni, ha tetszik neki ha nem. Esetleg vihetnéd a gyerekeket egyedül a szüleidhez, vagy akkor jöjjenek a szüleid amikor ő nincs otthon. Valamennyire azért tekintettel lehetne rá a párod, ha szeret téged
2016. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A férjem gyűlöli anyámat.Ennyit értünk.Mindent leirtál kérdező,csak az okot,és az előzményt nem....Én férfi vagyok,és 38éves,ha valakit utálok annak oka van !
2016. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Ha anyósról lenne szó, a többség azt javasolná, hogy ne engedd be, még az ajtót is barikádozd el.


Mivel anyukádról van szó, szerintem vidd hozzá a gyereket, ha látni akarja.

Azt meg nem írtad, miért ez a gyűlölködés.

2016. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Koltozzetek messzebb a szuloktol.
2016. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is írtad, hogy anyukád is sáros a dologban. Lehet, hogy te észre sem veszed a mesterkedéseit, az anyák képesek megvezetni a gyerekeiket, de idegeneknek azért fel szoktak tűnni a dolgok. Lehet, hogy direkt, apróságokkal hergeli őt. Lehet, hogy neked meg jön hátulról a szöveggel, amivel ellene hangol, csak még nem látod. Meg, azért, ha 2 hét telt csak el, de úgy írod, hogy folyton szóvá teszi, akkor érdekelne, hogy mégis mennyit van ott az anyukád. A férjedre is tekintettel kellene lenned, ha szereted, hogy nem teremtesz neki kellemetlen légkört az otthonában. Heti- 2 heti egy délután is elég lenne akkor, nem pedig egyből mély víz. Meg, vihetnéd te is a gyereket, hogy tudjon nyugodtan lenni. Ok nélkül azért felnőtt, családos ember nem viselkedik így. Pláne nem retteg attól, hogy téged elveszít. Ez azért csak nem lehet alaptalan, nem?
2016. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

Én is így voltam a gyerekeim nagyanyjával, - és milyen igazam lett.

De hát nyilván nincs két egyforma sztori.

Ne tiltsd el anyádat, ha a férjed nem tud / akar valami konkrét kifogást mondani.

Azt próbáld lassan, kedvesen megbeszélni a férjeddel, hogy nem az anyád, hanem az ő viselkedése az, ami fenyegeti a kapcsolatotokat.

Ez nem egy felnőtt viselkedés, meg egy apától is gyengécske:

"duzzog, Nem szól hozzám érdektelen velem szembe!Hülyeségeket beszél "

2016. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!