Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Már nem nagyon birom tovább!...

Már nem nagyon birom tovább! Depressziós lettem?

Figyelt kérdés

Már nem nagyon birom tovább!

Párkapcsolatan élek már 2 éve,az anyosomnál élünk.

A barátom nem dolgozik egésznap játszik,én gürizek reggeltől estig,hogy legyen ide kaja véve stb 5.en laktunk együtt,Én a párommal anyosom+a tesoja a barátomnak meg a párja...

Ők sem dolgoztak

A lakás elvan maradva több mint 700.000 ft tartozás van a lakáson.

Kb 3 nappal ezelött kidobta anyosom akik itt laktak a fiát meg a barátnöjét,mert nem fizetnek ide semmit és csak esznek

Viszont itt jön az én depresszióm,és szomoruságom.

Mivel anyosom se a barátom nem dolgozik,igy nekem kel kifizetni a lakást,hogy kine dobjanak innen.

Húsvétra bevásároltam 40 000 ft kaját semmi köszönömöt nem kaptam hisz ez a természetes.Kb 3 napja aludni nem tudok nincs kedvem semmihez ezen jár az eszem minden percben...

A barátom észre sem veszi,hogy nagyon magamba vagyok fordulva

És az anyósom engem ba...szogat,hogy mi lessz mennyek dolgozni és adjam neki oda amit keresek megy a lakásba ,nem vehetsz magadnak semmit!

Ma már annyira ideges lettem,hogy belázasodtam láttam ez nem tetszett anyosomnak.

Szerintetek jogos,hogy ez miatt magam alatt vagyok?

Bocsánat a helyesírási hibákárt telorol irtam.


2016. márc. 28. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el onnan,menekülj!!!
2016. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hány éves vagy?Nincs gyerek?Hagyd ott ez nem vezet sehová csak téged huznak le.

"40 000 ft kaját semmi köszönömöt nem kaptam"

-Inkább keres 1 olyan embert aki téged jobban megbecsül,mert ebböl az jön át,hogy téged semmibe vesznek és hozzá szoktak a kényelemhez.

2016. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit keresel még ott?A pénzedbõl keress albérletet és éljél magadban és fogsz egy másik párt is találni.
2016. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott őket. Ne engedd, hogy négyen élősködjenek rajtad!
2016. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem gyerek az nincs hálistenek,21 éves lány vagyok.Az a baj,hogy nem tudom,hogy mennyek el innen anyósom biztos nekem álna és a barátom..jonne utánam ezen gondolkozom...:(
2016. márc. 28. 22:07
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott őket. Ne engedd, hogy négyen élősködjenek rajtad!
2016. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért használnak ki,mert nem mersz lépni.Hol vannak a szüleid és mégis mit dolgozol?
2016. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Most is mondta a barátom,hogy oké ,hogy semmi pénzem nem marad,és oda kel adni,de van hol lakni és nem jelenti őket fel a főbérlő..az engem mit érdekel

Jaj és most anyósom is jopofizik..át látok én rajtuk.

2016. márc. 28. 22:14
 9/23 zyprexaaa válasza:
100%
Szerelmes vagy még a barátodba? Ha nem a válaszod nincs mit keresni ott( ha igen a válaszod gondold végig még egyszer)Tartasz az anyósodtól? Ha igen akkor menj szembe a félelmeddel,és meglátod nem kell mindig mindenkinek megfelelned.Legyél fontos önmgad számára!Gondold végig a lehetőségeidet!Hidd el van válaszásod! Itt csak ők veszíthetnek! Szorítok neked ! Ennél jobbat érdemelsz :)
2016. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 zyprexaaa válasza:
88%
Bocsánat az eredeti kérdésre nem váaszoltam.Ennyiből nem lehet megállapítani depressziós vagy-e,de, h krízis helyzetben vagy az bizonyos.
2016. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!