Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek én reagáltam...

Szerintetek én reagáltam túlságosan túl?

Figyelt kérdés

Tegnap szerettem volna a páromnak vacsorára tojásrántottát készíteni.Ki is mentem a konyhába,feltettem a hagymát pirítani,majd hirtelen odalépett az anyósom,hogy gyorsan apósomnak is vacsora kell,és nem fértem oda a hagymához.Az pedig egyre inkább égett le,Ő meg ott belekavargatott,és mondta,hogy tökéletes így(még én a háta mögött álltam.....!) Majd mikor már végre odaférhettem,már teljesen leégett a hagyma,undorító bűze volt.Teljesen kiakadtam,hiszen nem szerettem volna a tojásokat az odaégett hagymával elrontani,majd közölte,hogy ez így is nagyon finom lesz,és Ő megenné,ha éppen nem lenne rossz a gyomra!Apósom mindvégig kint ült....valamiért úgy érzem,ha apósom megérkezik,állandóan azzal produkálja magát,hogy engem(most jelen esetben a hagymám),égeti le....Miért jó ez?Olyan szomorú voltam,Ő pedig egy bocsánatkérésre sem méltat....a 18. szülinapomon is ezt csinálta velem,pedig azt vártam egész életemben a legjobban.(rossz családi hátterem miatt)


(Igen,sajnos jelenleg velük élünk,külön szobánk van-dolgozunk-tanulunk,semmilyen káros szenvedélyünk nincs,mindenbe beleadunk,és minden mást magunknak veszünk)



2016. aug. 24. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
47%

költözzetek el szépen, nem kell más nyakán lakni, meg felnőtteset játszani.


amúgy meg: kidobod a hagymát és újra csinálod...

te szegény

2016. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
59%
Van egy egyszerű megoldás: k ö l t ö z é s.
2016. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,a mentálisan sérült nagymamámmal és édesanyámmal éltem,akik kidobtak otthonról.Szeretnék leérettségizni,(jelenleg egyszerre szakmát is tanulok)és ha az érettségi megvan,munkát vállalni,és biztos anyagi háttérrel lelépni.(mert fősuli mellett már kevésbé lesznek bonyulultak a dolgok.De persze kiváncsi vagyok az elképzelésedre,hogy érettségi nélkül,szakma nélkül,minden féle támogatás nélkül(magamat látva el ráadásul)hova mehetnék .... :)
2016. aug. 24. 11:48
 4/78 A kérdező kommentje:
(egy ártatlan kérdés: Szerintetek,ha meglenne rá a lehetőségem,nem rég elköltöztem volna?Senkinek sem jó kiszolgáltatottan,más otthonában élni...)
2016. aug. 24. 11:51
 5/78 anonim ***** válasza:
17%
akkor otthon kellett volna maradni, biztos örülnek, hogy a nyakukon élsz. más se örülne neki
2016. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz helyzet. Az élet sok másnak is feladta a leckét.

Nehéz a megoldás is. Sajnos.

Tanacsom: keruld a konfliktust , kitartas amig el tudtok költözni.....

Nagyon nehéz helyzetben vagy. Ölellek

2016. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
82%
Én teljes mértékben megértelek, viszont amíg nincs lehetőségetek elköltözni, ez javulni nem fog... :(
2016. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
35%

Már ne is haragudj, kérdező, de te vonsz felelősségre minket, hogy mégis hol élj?

ÉS akkor mi a fenét csinálnál, ha a barátod kirakna? Mi a garancia rá szerinted, hogy nem fogja megtenni? Akkor hova mész majd?

Ezen kéne gondolkozni!

2016. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
26%
Mert mit reagáltál? Ez nem derült ki, csak az, hogy szomorú lettél. Tényleg nem kell menni a más nyakára lakni, főleg nem ilyen fiatalon.
2016. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
12%

A kérdező egy ostoba hisztérika.

Pontozz le mindenkit, aranyom...

Elárulok neked valamit: ha azért laksz ott, mert nincs hova menned, akkor gyakorlatilag egy prosti vagy.

Akkor meg már csinálhatnád pénzért....mindjárt telne arra is, hogy elköltözz.

Tessék, pontozz csak le.

2016. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!