Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlságosan nekem passzolják a...

Túlságosan nekem passzolják a testvéremet. Ez mire jó?

Figyelt kérdés

Ott kezdem, hogy hiába mondom nekik, nem nagyon érdekli őket.

A szüleim mindig azt akarják, hogy én foglalkozzam az öcsémmel. Most is hétfőn elmentek myaralni, jövőhét péntekig maradnak és addig csak és kizárólag én vigyázzak rá. Pedig nem így volt megbeszélve, sőt még a barátaimmal is már lerendeztünk mindent, hogy mikor hova megyünk stb. Ráadásul én még úszni is járok (oké most nem, mert van egy sérülésem de) szeptembertől ismét járni fogok és akkor már nem lesz annyi időm rá. Amikor suli van abból áll a napom, hogy 3-ig suliban vagyok, 4-től 7-ig edzésen vagyok, és ezután még tanulnom is kell meg öcsémmel foglalkozni (szüleim helyett).

Sajnálatos módon nem érdekli amit mondok nekik ergo hiába mondom, hogy ez így meg úgy nem jó..


17/f (öcsém pedig 9)


2016. júl. 12. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit szoktak válaszolni, amikor felhozod ezt a dolgot?
2016. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olyasmiket hogy "te is voltál ennyi idős" meg "a testvéred, miért nem örülsz neki" stb
2016. júl. 12. 17:06
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Két hétig nyaralnak nélkületek? Miért nem vitték el az öcséd??
2016. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Öcséd tervezett gyerek volt?
2016. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
El nem tudom képzelni, hogy a gyerekem nélkül menjek nyaralni?! Föleg 2 hétre!
2016. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

Nem értem az ilyen életképtelen embereket mint a kérdező... Meddig tart odaadni a nagyinak, vagy elvinni valamelyik haverjához egy-két délutánra?


És egy 9 éves gyerekkel mit kell foglalkozni?

Kikérdezni tanulás után? Fél óra... Egyéb más?


Nem neked kell etetni, fürdetni, felöltöztetni ügye?

2016. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, neked nyilván nincs gyereked.
2016. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Valóban nincs. De van egy 11 éves öcsém.
2016. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

17 évesnek teljesen mások az igényei, mint a 9 évesnek. Lehet, azért nem viszi a haverokhoz, mert unatkozna az a 9 éves. A mamáék meg lehet, hogy dolgoznak, nem mindenhol nyugdíjasok a nagyszülők.

Az én ismeretségi körömben is van egy ilyen család - ott 11 és 5 évesek a gyerekek. Most voltak egy hétig nyaralni a gyerkőcök nélkül, ill. állandóan szegény nagymama van velük, sokszor a munkába is magával viszi őket...

Minden esetre tényleg nem érzem az ilyen szülőket!

2016. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9es vagyok.

Nem értem az ilyen szülőket

2016. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!