Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szükségem lenne a segítségetek...

Szükségem lenne a segítségetekre. Mit tegyek? (többi lent, kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Most kapott a húgom egy kutyát. Eléggé rossz, mert meg kicsi. Ezért mindig kell figyelni, hogy ne rágjon meg semmit se.

A szüleink elváltak. (anyával lakunk) Apa el akár vinni minket a Balatonra. De a húgom nem mehet, mert vigyázni kell a kutyára. Anya dolgozik, ezért nem tud rá vigyázni. Elvinni addig máshoz nem akarjuk, mert meghülyülne. Éppen megszokta ezt a helyet és máris vinnénk máshová. Szóval csak az a megoldás maradt, hogy valaki itt marad vele. Mivel a húgomé, ezért ő maradna itt. De apa ragazkodik ahhoz, hogy ő is jöjjön, mert joga van hozzá, hogy elvigye nyaralni.

De ő nem tud menni. Erre apa be szeretné anyát perelni, mert.nem viheti el a lányát nyaralni.

Már vagy ezerszer beszéltem apával, hogy ne tegye, de nem tudom meggyőzni.

Anya azt mondta, hogy ha apa bepereli, akkor a kutyának mennie kell. A húgom nagyon kiakadt és azt mondta, hogy az az ő kutyája és nem adja oda senkinek. Szegénynek nagyon rosz lenne.

Mit csináljak, hogy ez megoldódjon? Ez így nem mehet tovább. Ebből nem lehet bírósági ügy.

Iu.: van még egy nővérem. De ezt nem tartottam fontosnak.



2012. júl. 22. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha apukád azt akarja, hogy a bíróságon pofánröhögjék, akkor nyugodtan mehet :D

Ez nevetséges, ne haragudj. Ne féltsd anyukádat, mert ilyen hülyeség miatt nem lehet baja! :)

2012. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. júl. 22. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
De azért csak csendben mondom, meglehetősen nagy s*ggfej az apád.
2012. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DeAnn ***** válasza:
vagy vigye magával a kutyát, vagy kérd meg a nővéred, hogy menjen át hozzátok, amíg ti nyaralni vagytok.
2012. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, hogy lehetsz te is meg anyád is annyira buta, hogy féltek attól, hogy ezért beperli őt az apátok? Milyen jogcímen? Hog y a lánya a saját döntéséből nem akar vele elmenni nyaralni, mert a kutyájára vigyáz? Vagy mi lenne a "peralap"? Ne röhögtessetek már... Ezen cirkuszolni. Semmit sem tehet apád anyáddal, mivel nem anyád nem engedi a húgodat el. Ennyi.
2012. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hát bocsi de ez télleg nevetséges :'D...:S

Am nekem is van kutyám :)

Mi levittük magunkkal a Balatonra :)

Sok helyen megengedik hogy kutyát vigyetek és vannak olyan partok ahol leviheted magaddal a kutyát :)

ha meg oda nem is akkor vízet tesztek ki neki kaját meg valami jó nagy csontot ami épp megfelel a kutyádnak :)

és azzal el lesz egy ideig :)

15L

2012. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A kutya még annyira kicsi, hogy.még a nevét sem tudja, még kibújik a pórázából és még meg sincs minden oltása.

A nővérem meg azért nem vigyáz rá, mert ő is jön

2012. júl. 22. 21:12
 8/11 anonim válasza:

Nekem is pici kutyusom van alapból am mi nem nyakkörvet vettük neki hanem olyat amibe így bele kell bújnia és az pont tőkéletes és még kényelmes is neki

am palota pincsim van :D

am neki sincs meg minden oltása még ...:$$

de így is vihető minden hová :D

ha akarod írhatsz és segitek valamit kitalálni :D szívesen segitek :))

Kutya párti vagyok <3 <3 <3 <3

2012. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én UTÁLOM a palota pincsiket.

Az nem kutya, hanem patkány.

2012. júl. 22. 21:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez aztán szép válasz volt!

Én apád helyében a kutyát vinném nyaralni!

2012. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!