Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy szedjem ki belőlük,...

Hogy szedjem ki belőlük, miért tiltottak tőle? Azért, mert gazdag?

Figyelt kérdés

Apukám anyukájával nem találkoztam valami sokat, egészen tavaly szeptemberig. Sosem beszéltek róla itthon, ha kérdeztem bármit is, kitérő választ kaptam.

De tavaly jóban lettem vele és kiderült, hogy nagyon sok pénze van (nem dicsekvésként írom, ez hozzátartozik a szituációhoz) és folyton utazgat, vásárol (sokáig külföldön is élt). Kicsit olyan volt először, mint egy úri hölgy, vagy nem is tudom.


Elmondtam itthon, hogy sokat találkozok vele és akkor nagyon kiakadtak apáék, hogy mégis miért, minek. Utána már nem mondtam, ha találkoztunk, de pl. elvitt több külföldi koncertre, vagy a mániája az, hogy én nem járok rendes ruhákba és ne hordjak folyton olyan cuccokat, amik minden 2. embernek vannak.

Kérdeztem tőle is, hogy miért nincs jó kapcsolata a fiával, de annyit mondott, hogy valami kis semmiségen összevesztek, már nem is emlékszik rá.



De már zavar, hogy anyáék titkolóznak, tőlem pedig elvárják, hogy bármiféle magyarázat nélkül azt tegyem, amit mondanak. Mert ő csak a mamám és nem tűnik olyan rossz embernek, hogy ne találkozhatnék vele, ne mehetnék vele külföldre, vagy bármi.


2014. júl. 24. 10:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Meg az egyik barátnőm szerint lehet, hogy az zavarja őket, hogy mi átlagosan élünk, mama meg sose élt átlagos életet és most is próbálja nekem mindenből a legjobbat adni. És őket ez zavarja, hogy nem tőlük kapom meg.
2014. júl. 24. 10:16
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Ha a szuleid megszakitottak a kapcsolatot vele, annak oka van. Siman el tudom kepzelni, hogy penzt akart adni anyukadnak, hogy ne jarjon a fiaval, esetleg megfenyegette oket, hogy ha teged nem kapartatnak ki, akkor o nem ad penzt nekik tobbet.


Van, amit nem tudsz, de teged most a penz elvakit.

2014. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vakít el a pénz.
2014. júl. 24. 10:22
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Hm..


Te még függsz a szüleidtől, még meg lehet titltani ilyesmit..

A "gazdag" férfi(?) a fiával nibcs jóban, tehat nem pici gyereke van..


Nem lehet, hogy. Akorkülönbség nayobb gondjuk, mint az anyagi helyzete?

2014. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Ohh de hülyeséget írtam.. Bocsiii
2014. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mi?

Milyen férfi?

Milyen korkülönbség?

Elvesztettem a fonalat...

2014. júl. 24. 10:25
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

A szüleid nem véletlenül nincsenek vele jóban..

Viszont ne csodálkozzanak, ha titkolóznak, hgy enm tarttod be amit kérnek...


Nem hiszem, hogy a pénz a gond..


Bocsi az előbbiért az első két szón átsiklottamm...azt hittem valami régi ismerőssel párkapcsolati célból találkozol...

2014. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

4-es, te melyik kérdésre válaszoltál?


Egyébként azt tudod, hogy nagymamád mivel kereste a sok pénzt? Nagypapáddal mi a helyzet? Mert a külföldön dolgozó úri nő kinézetű hölgyekről -biztos bennem a hiba- valami nagyon erkölcstelen jut az eszembe. Persze lehet orvos, jogász, bármi, de azt nyilván írtad volna....

2014. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a nagyi a hunyó valamiben. Kérdezd meg anyai nagyszüleidet, tudniuk kell róla nekik is, hogy a lányuk mért nem beszél anyóssal.
2014. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Tényleg! Mivel foglalkozott a nagyi?
2014. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!