Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt más is aki kifejezette...

Van itt más is aki kifejezetten jóba van az anyósával, lányok?

Figyelt kérdés
Annyi anyósvicc után nem tudom, hogy most mi van. Én nagyon jól kijövök anyósommal. Ti hogy vagytok ezzel?

2014. okt. 21. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is. : )
2014. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
51%

Én is kifejezetten jól kijövök vele. Nagyon jó a kapcsolatunk, igazából szinte mindent vele beszélek meg. Talán még jobb is a kapcsolatunk, mint anyukámmal, sajnos :/

De örülök is neki, és szerintem fontos az, hogy jó kapcsolatban legyetek egymással! :)

2014. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is, de szerintem sokat számít, hogy a párom 14 éves kora óta nem él otthon és van két huga is. Az egyik egy idős velem, szóval az anyósom már rég eleresztette a fiát és ismeri a lányos oldalt is elég jól.
2014. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Mi is nagyon jóban vagyunk. Tisztelem és felnézek rá (bár a korából és vallásosságából adódóan vannak dolgok, amikben nem értünk egyet,de ebből még sohasem volt vita).


Anyukám és a nagymamám is nagyon jól kijönnek! Anyunak korán meghalt az édesanyja, így édesapám anyja lett a támasz. Ha jobban belegondolok, nálunk a családban mindenki jó viszonyban van az anyósával/apósával.

2014. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is nagyon jó kapcsolatban vagyok vele. Sokkal jobb, mint anyámmal. Anyám vilég életében hatalmas elvárásokkal volt velem szemben, számtalanszor vágta hozzám, hogy nem büszke rám, mert nem lettem diplomás. Mindig is belémkötött, ha két hétig nem látogatom meg, neki úgy is jó, ha nem hívom fel, neki az is jó. Ő soha nem keres magától, csak ha kell neki valami... Anyósom nagyon szeret engem, lányaként szinte.
2014. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
én is
2014. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Semmi bajom nincs az anyósommal. Szerencsére a férjem sem igazán hagyja, hogy beleszóljanak az életünkbe, meghát 150 km-re laknak.

Havonta 1-szer megyünk hozzájuk egy hétvégére, azt meg ki lehet bírni.

2014. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon jó a kapcsolatunk, még jobb is, mint a saját anyámmal, mindent megbeszélünk, megyünk kettesben programozni néha. De néha felmerül bennem, hogy talán csak "érdekből" kedves velem, mert nagyban támogatom a fiát. Másokkal néha nagyon kétszínű tud lenni, szóval akaratlanul is megfordul a fejemben, hogy velem csak az érdek miatt kedves. Mindegy úgy vagyok vele, hogy amíg ilyen jófej, addig nem érdekel milyen másokkal. Az előző anyósom egy igazi elmebeteg volt, szóval hozzá képest mindenképp szuper minden.
2014. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2014. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Én is. Jah...mégsem. Egy hárpia. Mindig a barátom ellen uszít, pedig sose bántottam, mindig a kedvébe jártam, mindig vittem neki valami ajándékot ha hozzájuk mentem. Nem bírja elviselni hogy a kicsi fiát elveszíti. A többi barátom anyukájával mindig kijöttem. Az egyikkel még mai napig beszélünk, eljárunk együtt kávézni. Csak ez a bosszantó szipirtyó gyűlöl. Ok nélkül. :P Nem baj, ilyennek is kell lennie. tessék kivétel erősíti a szabályt! ;)
2014. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!