Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan, akinek közös a...

Van itt olyan, akinek közös a kert az anyósával? Tapasztalatokat írna nekem? Hogyan lehet ezt épp ésszel túlélni, megélni?

Figyelt kérdés
Gyesen vagyok, a lakás külön van, de ha kilépek a kertbe a gyerekkel, azonnal ott van és addig be sem megy, amíg mi sem... Nem részletezném, csak ha valakit tényleg érdeke... Inkább az érdekelne, mások hogyan oldják meg, mit csinálnak? Az normális pl. hogy inkább elmegyek máshova kirándulni a gyerkőccel, meg ilyen olyan rétre kifeküdni, mikor otthon van a kert...? De minden nap nem mehetek el... Maradjak a lakásban mikor 50 fok van kint? Nem tudom mit csináljak, hogy egy KIS nyugim legyen...

2015. jún. 4. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Költözzetek el! Soha nem laknék ilyen közel rokonokhoz, nem marad magánélet. Nem bírom, amikor mások belemásznak az életembe. Addig is sétálj vele messzire, és keressetek másik házat!
2015. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Aztán kinek az ötlete volt az anyuci mellé költözősdi?
2015. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

SOHA sem költöznék ilyen közel hozzájuk.Akármennyire szeretném sem.

Sehogy sem lehet megoldani, ha közös s kert..nem mondhatod meg neki, h menjen be, mert te nyugira vágysz?

Nem szokott szúnyókálni vagy főzni ilyesmi?


Esetleg akkor menjetek ki mikor ő elfoglalt.

Csináljatok kerítést.

Napozzál meztelenül.

2015. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hű hát ez sokat segít köszi... Senkinek nem volt az ötlete, így hozta az élet. Férjemnek építettek egy különálló lakást, és ott kezdtük az életünket, mert nem volt pénzünk sajátot venni. És most sincs! Mivel gyesen vagyok, albérletre sem lenne most pénzünk... Érthető?
2015. jún. 4. 13:33
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Érthető. Hát akkor ennyi. Ott lakik, akkor megy ki az ajtaján, amikor akar, akkor bámul rátok a kertben, amikor akar. Vagy kilesed, hogy melyik sorozatokat nézi a tévében, vagy megy el wc-re, és sutyiban kisettenkedtek akkor az udvarra, vagy benyeled, hogy ott van, veletek van és lesz is mindig, mert nem vagy képes változtatni rajta, és a hozzáállásodból érezhetően nem is fogsz soha. Ez érthető?
2015. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Ha ennyi eszetek volt hogy anyós mellé költöztetek, hát szenvedjetek!


27F

2015. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A hozzáállásomból? Alig várom, hogy dolgozni menjek, pénzt keressek, és elmehessünk albérletbe... A további hozzáállásom meg az, hogy kiállok magamért, és teszem a dolgom, de nem küldöm el a büdös p*csába a saját anyósom, mert tisztelem annyira.. Ja érthető, akkor marad a szopómalom... Pont ezért kértem OLYANOK hozzászólását, akik így élnek, és esetleg megoldották ezt valahogy.... -.-
2015. jún. 4. 13:42
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Kerítsétek le a kertet, vagy legyél hozzá őszinte és kérd meg, hogy olykor kettesben szeretnél lenni a kicsivel. Mi mást lehetne tanácsolni? Örülj, hogy van hol laknotok.
2015. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Legyél már annyira arc, hogy érthetően és világosan közlöd vele, hogy mi a helyzet. Nem hiszem, hogy ki fogja tépni a szíved. (Bár ha igen, akkor cumi, a szabad életnek lőttek.)
2015. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Pedig leírhatnád, hogy konktértan mi a probléma, miket csinál ami miatt ilyen elviselhetetlen a helyzet.

Első lépés, hogy beszéltek vele, amikor a férjed is ott van.

Ha nem hat rá, akkor a kert elhelyezkedésétől függően valamilyen sövényt ültetni a két ház közé. Olyat, ami évek múltán szépen lefedi a kilátást előle. Lehet akár fákra is gondolni.


Szerintem nem lenne ez rossz dolog, hogyha itt tudnátok maradni, a gyerekek szempontjából. Mert ugye nekik csak jobb lenne egy kertesházban felnőni, közel a nagyiékhoz, mint valami kis albérletben ahol elképzelhető, hogy sokat kell költözködni, stb.


Én azt nem értem, hogy amikor kitalálták, hogy a férjednek építenek egy házat, akkor miért nem szánt már rá annyi pénzt, hogy vegyen előtte egy telket? Mert egy kert nem olyan nagy pénz, mint maga a ház. Szóval neki nem volt sok esze, de hogyha már így alakult, szerintem próbáljatok meg megbarázkozni vele. Egy albérletben lehet alig jönnétek ki, nélkülözni kéne stb. Míg itt több pénzetek lenne magatokra , kert a gyerekeknek.


Komolyan beszéljétek meg mi a gond, ha nem, akkor meg gondolkozzatok el a sövényen vagy valamilyen térelválasztón. Szerintem azt nagyon megindokolni sem kell, ha a kertnek azon a felén ti laktok, akkor most ültettek 2-3 bokrot, abba nem nagyon szólhat bele..Vagy kitalálhatod, hogy nem szerettek így napozni, hogy bárki beláthat az utcáról,azért kell bebokrosítani..

2015. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!