Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális dolog, hogy ezt...

Paradicsom31 kérdése:

Normális dolog, hogy ezt mondta a leendő apósom?

Figyelt kérdés

Felhívta telefonon párom tesóját, hogy ő azért beszél-e velem annyira komolyan meg felnőttesen, mert lefeküdt velem..???? Hogy lehet ilyet mondani?

Kezdek besokallni tőle... piszkál, a barátom volt barátnője nevén szólít, állandóan ugráltat, minden apróságot velem csináltat meg, mert ő lusta hozzá...

Párom ne tudja, nem mondtam neki... de lehet jobb is..



2016. szept. 5. 16:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, nem élek senki nyakán.. Dolgozom, beadok a rezsibe.. amikor szabadnapos vagyok, akkor látom egész nap.. eddig nagyobb gondom nem volt vele, elviseltem, mivel beteg. Elmondtam páromnak, úgy döntöttünk, hogy lezárjuk, nem foglalkozunk vele, mert tudja, hogy milyen..
2016. szept. 6. 16:34
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel ez nem lesz lezárva. Azzal lesz ha a saját lábatokra álltok és elköltöztök. A ti kapcsolatotok fog rámenni, ha nem.
2016. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igazad van. Bár lehet együtt sem maradunk, mert képbe jött az exe..
2016. szept. 12. 17:47
 14/14 anonim ***** válasza:
39%

Én nem értem ezeket a kérdéseket,És ezeket a mai lányokat sem,


Az nem elég kellemetlen és nem lehet problémának nevezhető,hogy az aposod szekál?


És most ezek után azt mondod,hogy:lehet hogy nem is maradunk egyűtt hiszen beszált a képbe az exe.


Kezdem azt hinni hogy,neked semmi nem tetszik?


APOS,TESÓ,EXEK) LOL xd

2019. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!