Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek milyen dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog "megsúgni" a leendő vőlegénynek hogy milyen gyűrűt nem szeretnék?

Figyelt kérdés

Szóba kerül mostanság a házasság sokszor,sejtem hogy el leszek jegyezve fél éven belül (hogy karácsony,évforduló vagy sima nap,nem tudom).

Utálom a köves gyűrűket,beakadnak mindenbe,kiesik a kő,munka közben is zavar.

Párom a hugát fogja megkérdezni úgyis,segítsen választani.A huga viszont a köves gyűrűket szereti,neki is az van,én nem szeretnék olyat,jobban tetszenek a nagyon apró köves gyűrűk,vagy kő se kell,elég valami egyszerű minta.

Szerintetek milyen lenne beszélni vele,hogy ha párom megtalálja,akkor segitsen már neki jót találni?


2012. dec. 1. 12:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Inkább a párodnak hozd fel, hogy te nem szeretnél köveset csak egy kis sima egyszerű gyűrűt ha aktuálisnak gondolja. Ez még nem baj ha megmondod.
2012. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Elejthetsz egy-két véletlen megjegyzést. Vagy beszélj a leendő sógornővel!
2012. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Neki nem fogom,túl érzékeny ahhoz,egy egyszerű szülinapi ajándékra is megsértődik ha mondom hogy mit ne vegyen már.


Persze azt mondtam már többször hogy az egyszem gyűrű amit hordok,egyetemi pecsétgyűrű,hogy azt se hordanám ha jobban kiállna,meg hogy más gyűrűt se ha kiálló része lenne,mert beakadna mindenbe,stb.

De attól tartok nem igazán kapcsolja össze azzal hogy tőle se szeretnék olyat.

2012. dec. 1. 12:06
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hívjátok meg magatokhoz egy kis főzőcskére a hugit és mikor pl. felvág valamit, akkor megjegyzed hogy "én nem tudnék olyan nagy gyűrűvel bármit is csinálni, mindig beleakadnék valamibe..." stb amit még írtál :) vagy csak ha látsz az újságban akkor mutasd meg a párodnak, hogy "szivem, szerinted sem szép? szerintem kifejezetten ízléstelen"
2012. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy hugáéra már többször mondtam hogy bár a hugának jól áll,én olyat nem szivesen hordanák. De a kedves párom mégis azt reagálta rá,hogy de az szép.


A menyasszonyi ruhájára is azt mondtam hogy bár a hugához illik,én magamon el se tudnám képzelni,és mutattam neki olyat amit igen.Erre ő: szerintem meg az szebb ami a hugáé is volt,és valami hasonlót képzelne el rajtam (nem fog,sose vennék fel habcsókot)

2012. dec. 1. 12:13
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Húha! Ha már most ilyen kommunikációs nehézség van (részedről) és ilyen, a másik igényeit figyelembe nem vevő önzőség (az ő részéről), akkor MILYEN HÁZASSÁG LESZ EBBŐL????
2012. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
én megmondtam a páromnak,hogy az arany ékszereket nem szeretem(inkább ezüst, platina és fehérarany. szerencsére ő se arany párti.
2012. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A hatos fején találja a szöget. Én is aláírom.
2012. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Minden egyebet meg tudunk beszélni igazából,de ez olyan dolog,amiben a férfinek kell elhatározni magát,nem mondhatom hogy drágám,kérd meg a kezem,ilyen gyűrűvel.
2012. dec. 1. 12:28
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Ezt meg ki mondta Neked??? Hogy a "férfinek kell elhatároznia magát"??? Hányadik században élsz?

Szerintem a 21. században meg is beszélheti két ember, hogy szeretik egymást, és össze akarják kötni az életüket. Nem a "férfi elhatározza", vesz egy gyűrűt, és lefoglalja a nőt, stipi-stopi...


6. voltam

2012. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!