Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindenkeppen nalunk akar...

Mindenkeppen nalunk akar aludni a baba megszuletese utan a ferjem edesanyja, de en nem szeretnem, kozoltem vele es megsertodott!?

Figyelt kérdés

Most fog megszuletni az elso kozos babank, nekem mar van egy gyermekem a volt paromtol, ahol edesanyam nagy segitseg volt az elso ket hetben. Akkor messzebb laktunk egymastol igy csak ugy tudtuk megoldani, hogy nalunk aludt tobbszor, hogy ne kelljen annyit utazni. Most veluk egy varosban lakunk es ugy beszeltuk meg, hogy minden nap hoz at nekunk fott etelt annak tukreben, hogy mennyire leszek meggyotort. De ottalvas nem lesz.

Erre ferjem anyukaja kitalalta, hogy mivel neki elso unoka ezert most o fog ket hetre bekoltozni hozzank segiteni. De ez a dolog tobb sebbol verzik, mert mar nem kell megmutatni semmit a babaval kapcsolatban es kozel is lakik o is, raadasul kocsival is jar, tehat semmi nem indokolja, hogy itt aludjon. Ezen persze megsertodott.

Hozzatartozik tovabba, hogy sohasem fogadott el a "zabigyerekemmel" egyutt, ugyhogy nem vmi kozeli a kapcsolatunk.

Senkit nem akarunk altatni nalunk es ezt nem tudja feldolgozni, most megy a sardobalas, hogy kivetelezek az anyukamnal.

Ferjem mellettem all, azt mondja az a legfontosabb, hogy nyugalmunk legyen, de most ra is haragszik az anyja.

Nem akarok feszkot, de ottalvast engedni se. Hogyan lehet ezt megoldani?

Ti mit tennetek?


2016. okt. 10. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
sehogy. a férjed melletted áll, ez a lényeg. Anyósod majd megbékél
2016. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ha a férjed melletted áll akkor szerintem hagyjátok a mamát, majd megnyugszik!
2016. okt. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd megbékél.

Jogotok van dönteni, hogy akartok-e ottalvós vendéget vagy sem. Neki is jogában áll megsértődni, de ott aludni nincs.


Ha ilyen a viszonyotok, borítékolható, hogy több kárt okozna, mint hasznot. Inkább legyen mindenki fáradt, de békességben és nyugalomban. A korai időszakban a feszültségnél rombolóbbat nem tudok elképzelni.

2016. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szülés után, egy fáradt anyát, pont hogy nyugiba kell hagyni, nem pedig ott aludni nála, meg "segíteni ", mert az nem segítség ha valakinek a terhére vannak. Normális az is, hogy ha az anyuka nem az anyosaval szeretne tölteni az újszülött első pillanatait. Neked adok igazat.
2016. okt. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Soha nem ertettem ezt az ottalvos dolgot, megis mi a fenet nem tud 2 felnott ember megoldani egy kisbabaval, amiert feltetlenul szukseges lenne egy harmadik?


Anyos ottalvas az esetek 99%-aban nem segitseg hanem teher. Csak akkor tud ez mukodni ha kulonosen jo a kapcsolat a 3 ember kozott.


Ez alapbol nem is lehetseges ha a mama ilyenen megsertodik.


Le kell szarni, ha megbekel akkor megbekel, ha nem akkor nem.

2016. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugira lesz majd szükségetek... Ha kell segítség lehet neki szólni, de ott aludni nem kell a kedves mamának. Mondjuk ha nem fogadott el téged a nagyobb gyerekkel együtt... Hát én nem tudom... Nem örülnék neki, sőt sza.nám le,nem kérnék tőle segítséget...persze láthatná,meg minden,mert a nagymamája... De én ezt akkor sem tudnám lenyelni.. De ez az én véleményem...
2016. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommenteket!

En sem tudom lenyelni sajnos, pedig probaltam. Termeszetesen az unokat nem fogom tole tiltani, de ahogy az utolso is mondja segiseget biztos nem kerek tole soha...

2016. okt. 10. 09:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezt a sógornőm csinálta, azzal a különbséggel, hogy ő inkább "tehernek" jött, hogy szórakoztassa a párom...Hagyd, hadd haragudjon, majd megnyugszik.
2016. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Had haragudjon anyósom is ilyen ambiciókkal készül,nem jó a viszonyunk vele mert elözö baba elvesztésénèl olyat mondott h kevésen múlt h felpofozzam.

Igy megmondtam neki h a baba a mi gondunk,ha segiteni akar akkor esetleg elsö 1-2 hétben ha ràszorolunk hozhat majd fött ételt.

Nem fogadja el pukkadàs nàlunk is de vagy az lesz amit mi akarunk vagy akkor isten àldja,

2016. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

'Ferjem mellettem all, azt mondja az a legfontosabb, hogy nyugalmunk legyen, ' - ez a fontos, tényleg.


A "zabigyereked" idején ő sehol se volt, a kicsi meg a ti gyereketek.

Nekem is idepofátlankodott a anyjuk anyja, de rohadtul felesleges volt. Két szülő hogy ne tudna ellátni egy babát?


Szóval kösz nem, néha látogasson meg, ennyi.

2016. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!