Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos vagy nem jogos?

Jogos vagy nem jogos?

Figyelt kérdés

Anyósomnak most lesz a születésnapja, apósom meglepi bulit akar neki szervezni. Mindenki ott lesz. Egyedül nekem van olyan munkahelyem ahol hétvégén is dolgozni kell[kórház]azon a szombaton pont dolgozok,elcserélni nem tudom.

Megkaptam hogy nem igaz h nem tudok ott lenni, ő szólt időbe... De nekem már egy hónapja meg van a beosztás kb. Csak én érzem igazságtalannak h emiatt cse.sztet?


2016. okt. 10. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem te tehetsz arról, hogy ilyen a munkahelyed.
2016. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
azárt 23 év kórház után hadd ne higgyem el, hogy sehogy sem tudsz cserélni...
2016. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azt hogy te mit hiszel el és mit nem az egyéni szoc.prob. ha annyira tudni akarod kevesen vagyunk, és ketten felis mondtak... Rgo ha bárkit kérnék meg két nap egymás után kéne 06:00-18:00ig dolgoznia
2016. okt. 10. 20:29
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Férjed/feleséged nem képes megmondani az apjának, hogy ilyen a beosztásod ez fogja fel, hogy ez van?
2016. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Férjem. Próbálta elmagyarázni de csak azt fújja h van két hetem oldjam meg
2016. okt. 10. 20:35
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Én is kórházban dolgozom, nálunk is emberhiány van, sokszor 14-16 órázom, de olyan még nem volt, hogy valaki nem cserélt napot ha fontos eseményre ment az illető. Én pl nem is olyan régen cseréltem napot, mert a kolléganőm lagziba ment. Szóval ha nagyon elakarnál menni, te is tudnál napot cserélni.
2016. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Most írtam le h max úgy hogy dupla napot kéne miatt mennie valakinek, mert vagy előtte vagy utána van beosztva, ráadásul csak ketten leszünk az nap, nincs 8 órás, ha lenne egyszerű lenne hogy haza megyek 14:00kor és majd bent maradok. De így tényleg nem megy.
2016. okt. 10. 20:41
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Én is kórházban dolgozom, kevesen vagyunk, eszement sok a munka, de ha cserélni akarunk, mindig meg tudjuk oldani.
2016. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Akkor most ha lett a kérdésre válaszoljatok, kivan rakva a beosztás, két ember lehetne aki vagy péntek szombat menne miatt vagy szombat vasárnap.

Egy van még akit betudnék hívni 14:00-18:00ig de akkor ő is csütörtök péntek szombat os bentblenne. Egynek elfoglatsága van a többi vagy éjszakára jön vagy éjszakából megy.

2016. okt. 10. 20:48
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
És? Mi a bsj azzal ha egymás tuán két napot kell mennie? Nem értem s problémát, nem 48 órát kéne folymatban lenyomnia. Elárulok valamit, van olyan munkahely ahol négy napot kell egymás után menni, hasonló beosztással. Ebben nem látok olyan hatalmas problémát, hogy ne tudd megoldani, ha akarnád. Nem egy hétről van szó, hanem egyetlen nyamvadt napról, ráadásul már egy hónapja tudod. Nem akarásnak nyögés a vége. Csak akkor ne a munkára fogd hanem vállald fel hogy te nem akarsz menni.
2016. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!