Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megsértődött, amiért...

Anyósom megsértődött, amiért őt nem visszük nyaralni. Jogos? Ti vinnétek a békesség kedvéért?

Figyelt kérdés

Fiatalon lettem terhes. Anyósom abortuszra akart küldeni, megmondta hogy rá aztán ne számítsunk és ehhez tartotta is magát.

A szüleim és a testvéreim viszont támogattak, nélkülük nem tudtuk volna vállalni a picit. Már 3,5 éves, szépen egyenesbe jöttünk, el is költöztünk. Jövő héten elmegyünk pár napra nyaralni velük.


Anyósom eddig is meg volt sértődve mert az én családom többet volt a lányunkkal, mint ők. De most.... amióta tudja, nem száll le a témáról.


Ti elhívnátok a békesség kedvéért?


2016. aug. 10. 07:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%

"Anyósom eddig is meg volt sértődve mert az én családom többet volt a lányunkkal, mint ők."

anyósod szellemi fogyatékos? nem tűnt fel neki,hogy ő mondta ,hogy rá ne számítsatok,ő nem akarta a babát. ezek után mit gondolt? nyilván mostmár hogy egyenesbe jöttetek és a gyerek sem olyan pici ki akarja venni a nagyi szerepét . előtte meg szart rátok.

nem kérdés,hogy én biztosan nem vinném el nyaralni.

megérdemlitek,hogy hármasban nyaraljatok. ha már annyira vinni akartok valakit,akkor vigyétek a tesódat vagy a szüleidet. semmiképpen sem anyóst.

én nem tudnám neki megbocsátani,hogy a nehéz időszakban magatokra hagyott.

2016. aug. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán hogy jut esezdbe ezen gondolkodni?

A családi nyaralásba az anyós még akkor sem tartozik bele, ha normálisan áll hozzátok!

2016. aug. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nem hármasban megyünk, hanem az én családommal. Pont ez a baja.

Főleg, hogy mi fizetjük az utat.

2016. aug. 10. 07:20
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Már miért "KELL"ene elvinni egy anyóst nyaralni? Még ha tündérvirágszál lenne, se vinném, hiszen a te kis családod menne. Amibe ő nem tartozik bele.

Na már, ha ki is jelentette, hogy látni se akarja a gyereket, akkor most miért van megsértődve?

Páros mit szól az anyjához?

2016. aug. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
9%

Nos, ha a fiatalon lettél terhes azt jelenti, hogy 16 körül, akkor teljesen érthető az anyós elso reakciója. Normális ember nem örül, ha egy gyerek gyereket vállal. Az is kérdés, hogy utána hogy viszonyult a gyerekhez. Ha normálisan, szeretettel, akkor nem kellene a múlttal foglalkozni, sokkal boldogabb életét lehet élni ha nincs harag a családban.

Nyaralni eleve csak a párommal és a gyerekkel mennék. Ha mégis bővíteném a kört, akkor bizony ha át én anyam jön, jönne a párome is.

2016. aug. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
Ha megint felhozná, és simán az arcába vágnám, hogy "kaptam én elég segítséget a pici babával tőled." vagy valami.. Nem szeretem az ilyen embereket.. Szerintem ne foglalkozz vele, hogy szenved.
2016. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

18 voltam.


Sokáig volt elutasító, 3 hónapos korában látta először, amikor mi mentünk hozzá. Amióta szobatiszta és rendesen beszél azóta próbál közeledni hozzá.


Mi gyerekkoromban is nyaraltunk a nagyszüleimmel, nagyon imádtam. Voltunk nyaralni hármasban is egyébként.


A férjem sem szeretné, ha jönne. Ő jobban haragszik rá, mint én, nyilván nagyobbat csalódott.

2016. aug. 10. 07:48
 8/37 anonim ***** válasza:
16%

Hááááát meg lehet kövezni de én megértem valahol az anyóst... akárhogy is de nem lett volna kötelessége titeket odaköltöztetni csak mert felelőtlenek voltatok -bár tudom te is védekezés mellett lettél várandós biztos. :D-

Mondjuk jó lenne tudni hogy azért mióta voltatok együtt miután terhes lettél, stb. azért ez így nagyon egyoldalú sztori... meg nem is biztos hogy lett volna nála hely, vagy ha lett is volna akkor sem lett volna köteles TÉGED befogadni, eltartani csak mert becsúszott a baba...ideje lenne hogy mindenki megtanulja hogy magának kell szülnie nem pedig másoknak, és hogy nem mindenki fog elájulni csak azért mert az illető épp terhes.... ez van, van akinek idő kell míg kialakul a kötődés...

2016. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Nem védekezés mellett lettem terhes hanem megszakítással és 1,5 éve voltunk együtt. A szüleimnél éltünk már akkor is, a(z akkor még nem) férjem dolgozott én tanultam. Először a szüleimnek mondtuk el. Nem repestek az örömtől, de aztán belenyugodtak és segítettek az anyagiakban. A testvéreim sokat foglalkoztak a kicsivel hogy én is tudjak dolgozni. Nem vártuk el, ők ajánlottak fel.


Amikor elmondtuk anyósomnak nem vártunk tőle semmit, de ő egyből ellenségesen reagált, végig azt mondta hogy el kellett volna vetetni és hogy ő aztán nem lesz ingyen bébiszitter. Fel sem merült, hogy hozzá költözünk.

2016. aug. 10. 08:03
 10/37 anonim ***** válasza:
30%

Tehát nem védekeztetek -nem, a megszakítás nem vedekezes- és konkrétan anyádek nyakára szultel. Nem csodálkozom, hogy anyós az abortuszt preferálta...

Na mindegy, ha a férjed se akarja hogy menjen, akkor nincs kérdés, egyértelmű, hogy nem megy. Azzal azért legyetek tisztában, hogy a kapcsolatotok ezek után még rosszabb lesz majd.

2016. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!