Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem alszunk anyóséknál. Miért...

Nem alszunk anyóséknál. Miért kell ennyire zokon venni?

Figyelt kérdés

Amig csak ketten voltunk a férjemmel addig amikor mentünk havonta meglátogatni akkor ott aludtunk. Férjem régi ágya nagyon pici fotelágy volt,igy egy felfujható ágyon aludtunk,az legalább nagyobb,de kényelmetlen,tudja aki aludt olyanon.

Terhes lettem,mióta nő a pocakom itthon is kényelmetlenebb. Voltunk múlt hétvégén,keleti kisváros,elkerülendő a szokásos hetes hátfájást foglaltam panzióban szobát,ott aludtunk,kényelmes és olcsó,sétálva 10 perc anyóséktól,kocsit mindent otthagytunk náluk,pizsamával sétáltunk át este 10kor,reggelire már vissza is mentünk. Végre nem zombiként keltünk,meg is beszéltük a férjemmel hogy az a 3ezer nem pénz a kényelmes alvásért,babával végképp,igy ezentul ott alszunk.

Anyós egész vasárap ezen hisztizett,hogy akkor minek megyünk,egy éjszakát bárhol ki lehet birni,mit szólnak az ismerősei ha megtudják stb.

Ezen mi a tragédia?

Ágyat venni oda nem opcio,a 140es felfujhatot hogy letegyük ki kell vinni az iroasztalt is... babaágy se férne el,panzioban meg tudnak adni ha kérjük,csak huzatot kell vinni a kiságyba


2016. okt. 11. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Anyós majd megszokja még emésztenie kell az új szituációt.
2016. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
miért kell egyáltalán ott aludni? a hétvégét miért nem töltitek inkább kettesben?
2016. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
A férjed miért nem képes leállítani? Ha nincs náluk normális ágy, pláne terhesen aludjon a bánt valami felfújhatós szaron.
2016. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 acelsziv ***** válasza:
96%
Én azt nem értem, hogy te miért kattogsz azon, hogy ő hisztizik. Ha hisztizik hisztizzen. Majd abbahagyja. Ha meg annyira azon röfög, hogy egy éjszakát ki lehet bírni akkor nyugodtan adja át az ágyát nektek ő meg aludjon azon a matracon
2016. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

200 kmre lakik,ha nem alszunk ott,indulhatunk vissza mire odaérnénk...

Nem csak anyóshoz megyünk,hanem nagyszüleihez is,nekik segitünk amiben tudunk,más nem nagyon segit nekik (Ott se lehet aludni,egy szoba konyhás házban élnek). Öregek,portát rendberakni,fát hasogatni,stb. (Após rokkant,nem tud,anyós meg szimplán nem szokott oda járni)

2016. okt. 11. 21:34
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerű! Mondd, hogy cseréljetek ágyat, aludjon ő az apóssal a felfújóson.

Nekem is van felfújós ágyam, de ha vendégeink jönnek, a legjobb ágyat adjuk nekik, mi meg elvagyunk a félfújóson.

Egy várandós nőt akkor sem tennék a földre, ha nekem egész éjjel a széken kellene ülni.

Tényleg döbbenet ez a sztori!

2016. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban simán hagyták,akkor még csak 4.hónapban voltam.

Ha nem lennének a nagyszülők akkor évente kétszer mennénk szerintem.

2016. okt. 11. 22:03
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell havonta ott aludni? Ezt sohasem értettem, exnél is ez volt a program, kéthetente mentünk a szüleihez, ami azt eredményezte, hogy kb. egy hétvégénk sem volt kettesben (meló, barátok).

Egy idő után piszkosul elegem lett, hogy jó, ha minden 6. alkalommal tudunk kettesben lenni. Őneki viszont nagyon fontosak voltak ezek a látogatások - amik kb. arról szóltak, hogy tömtek kajával, meg az anyja ostobaságait halgattAM - mert ő otthon sem volt, vagy kocsit bütykölt apjával -, így szakítottam.

2016. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

azért utolsó, mert havonta azért csak meglátogatja a szüleit, és mivel messze laknak, csak menni-jönni nem lenne értelme...


kérdező, még egy fotelágy sem fér be? 2 fotelágyon azért már el lehet férni, már ha találsz olyat ami kényelmes neked.

2016. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem anyósék miatt megyünk havonta hanem a nagyszülők miatt,nekik mi vagyunk az egyedüli segítség,ha közelebb laknának hozzájuk gyakrabban is mennénk. Ez a része nem teher.

Anyóséknál a szoba 2x3 méter kb,de szekrény asztal is van benne,a felfujhato matrachoz az asztalt ki kell vinni.

Sehogy nem fér be kétszemélyes ágy vagy két fotelágy,plussz pár hónap mulva plusszba egy babaágy vagy utazóágy,folyosóra meg nem teszem ki a gyereket.

2016. okt. 12. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!