Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha vendégül látjuk anyóst,...

Ha vendégül látjuk anyóst, miért nem tud hozzánk alkalmazkodni? Miért nekünk kell őhozzá?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem egy városba lakunk vele. 2-3 hetente elszokott jönni, péntek délutántól hétfő reggelig vendégeskedik.

Mivel ma mindketten dolgoztunk, megkértük, hogy ne pénteken jöjjön, hanem ma.

Mintha a falnak beszéltünk volna, tegnap beállított. Taxival jött az autóbusz állomástól, persze azonnal panaszkodni kezdett. Egyrészt megkértük valamira, másodszor meg ha már elindul, miért nem telefonál, hogy menjen ki érte valaki?!


Amikor jön, mindig megjegyzést tesz valamire.

Miért nem cseréljük le az előszobai tükröt? Miért nem veszünk másik színű függönyt? Az ő szobájában miért nincs íróasztal?

Miért az X márkájú tejet/sajtot/szalámit/lekvárt/ásványvizet vesszük? Ő az Y márkájút szereti.

Miért csirkemellből készítem a pörköltet amikor ő disznóból szereti? És ehhez hasonlók.


Korán reggel nekiállt pakolni a konyhámban, mert szerinte nem praktikus ahogy a konyhapulton tárolom a dolgokat.

Amíg dolgoztunk átpakolta a konyhaszekrényt, a nappaliba a fiókba rendet csinált.


2016. okt. 15. 16:10
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

Bocs, közben elküldtem.


Szóval, este korán aludni kellett, hogy ő tudjon pihenni. Reggel fél5kor már felkelt, persze minket is felébresztett, mert ő unatkozik.

Azt mondta, valaki maradjon vele itthon, mert ő egyedül lesz a lakásba, és ennyi erővel otthon is maradhatott volna.

Ezért páromnak szabadságot kellet kivennie.

2016. okt. 15. 16:13
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
:D mondjad meg vegyen olyant amilyet ő szeret. És kérd meg h ne pakolgasson a Te konyhádban!
2016. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%

Itt körülbelül vége is szakadna a vendéglátósdinak. Miféle szobájában nincs íróasztal? Nálatok van szobája? Itt kezdődnek a gondok!

Szoktassátok le a látogatásról, nem érdemli meg a vendégül látást. Én tuti világgá zavartam volna, ha átrendezi a konyhámat.

2016. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

2,5 szobás lakásban élünk. Van egy nappali, egy háló, illetve a félszobából lesz majd egyszer gyerekszoba.

A félszobába szokott aludni, mert ő a kanapén nem fog, a hálószobába meg én nem szeretném beengedni.


A főztömet kritizálja, mert neme lég zsíros.

Egészségesen főzök, szinte mindig csirkemellet eszünk, edzeni járunk heti többször stb.

2016. okt. 15. 16:16
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb nem engedném be.
2016. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
Aztán vagy keres más hobbit magának, mint az ember idegeire menjen, vagy így járt.
2016. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek kell rendeznie vele a dolgokat, de nagyon gyorsan!
2016. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos nem nyaraltatnam 2hetente magamnal. Szabadnapjaitokon egymasra2nincs igényetek, csak rá?
2016. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%

Mi a lókukinak megy nálatok 2-3 hetente 3 napra? Az akarhogy számolom 50-80 nap egy évben. Jesszus.

Ennyi még jó anyósból is sok.

2016. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Egyedül van és unatkozik. Minden hétvégén másik gyerekéhez megy.


KÉrdezzem meg a sógornőmtől, hogy őt is idegesíti e az anyja?! :D

2016. okt. 15. 16:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!