Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy a párom...

Normális dolog hogy a párom exe és a közös gyerekük miatt nem lehet nyugodt életünk? Muszály alkalmazkodni az exéhez nekem is?

Figyelt kérdés
A párom exe folyamatosan kéregeti a pénzt a páromtól hol erre hol arra, a gyerektartáson kívül. A párom viszi rendezvényekre a gyereket, így az anya megússza ezt anyagilag, plusz olyankor még bulizik is. Felszólaltam a páromnak hogy nem állapot hogy állandóan pénzeled plusz még a gyereket is te viszed sörgőztetni. Nem viszi a gyereket, mert rájött hogy néha az anyjának is kéne, de így velem sem megy azóta sehová, plusz mindent letagad a gyerek előtt, ha vesz valami nagyobb dolgot a lakásba, azt mondja a gyereknek hogy én vettem. Titkolózik az ex előtt de még kirándulni se megyünk sehova, mert akkor mit szól az exe. Normális dolog ez? Mi nem élhetünk?
2015. szept. 18. 09:51
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
37%

Gratulálok, hogy elérted az hogy az apja nem viszi sehova a gyerekét mert viszkedt a pecked.

Éa igen normális dolog, hogy az apa költ a gyerekére a gyerektartáson kívül is.

Tán sajnálod tőle? Rád kéne, hogy költse?

Keress egy olyan hapsit akinek nincs gyereke és a pénzét nem holmi gyerekekre költi.

2015. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy rám költse, nem a pénze kell, hanem ő! Soha nem megyünk sehová mert mit szól az ex, szerintem ez akkor sem normális dolog!
2015. szept. 18. 10:11
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Valóban nem normális dolog, hogy még mindig nem sikerült leválnia az exéről. Mióta vagytok együtt?
2015. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
29%

Megint te???

A sürgőztetés elárult, 38 év alatt sose hallottam ezt a kifejezést, most meg pár nap alatt többször...

2015. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Sörgő, bár mindegy.
2015. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
64%

*muszáj

Egy helyesírási szakkönyet kellene olvasgatnod inkább, mint a párod gyerekét szidnod.

Lehet, hogy szereti még az exét.

2015. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként az sergő /mifelénk/.

Nyugodt életed van szerintem. Otthon ültök, se gyerekkel, se nélküle nem jártok sehova. Sztem ez elég langyos víz.

Ba....a a csőröd, hogy a gyerektől végre megszabadultal, de így sem veled tölti a szabadidejét, nem visz sehova. Mondjuk mert nem vagy 5 éves, nem kell minden hétvégén vidámparkba vagy állatkertbe menni.

Oh ugyan, ha már ti mennétek, miért ne mehetne a gyereke is? Nem mindig, mert kell egy kis idő kettesben, de miért vagy rá féltékeny?

Nekem a szavaidbol olybà tűnik, sajnalod tőle a pénzt, az időt, meg még az apját is.

Talán apuci tőled nem akar gyereket?

2015. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%
Nem unod még magad? Még hányszor kell leoltani, hogy észre vedd, veled van a baj? Írtad már múltkor mennyi a gyt, az kutyaf_szára sem elég. Ha meg az apa együtt akar lenni a saját gyerekével nem a te dolgod.
2015. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Kései Sirató ***** válasza:
92%
A párod hibás, ha úgy táncol, ahogy az exe fütyül. Beszélj vele erről!
2015. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Kisebbfajta sokk ért, amikor megláttam a "muszáLY" -t! Van az uszály és a muszáj.
2015. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!