Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülők és anyós/após jelöltek!...

Szülők és anyós/após jelöltek! Ez tényleg ritka?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap pároméknál voltunk, de neki el kellett menni kb. 1 órára munkaügyben. Apukája volt még otthon, aki dolgozott, anyukája szintén, de ő a munkahelyén.


Én nem tudtam magammal mit kezdeni és elmosogattam addig(ez kb. a 2. alkalom volt az elmúlt fél év alatt, mert egyébként anyuka nem engedi még nagy családi ebéd után sem, hogy segítsünk neki elpakolni).

Meg volt olyan, hogy próbálkoztam sütisütéssel és csomagoltam nekik is.


Párom meg mondta, hogy ez nagyon ritka. Szerintem meg ennek természetesnek kéne lennie.


2016. okt. 15. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez a környezetemben és nálam is természetes, ne fényezd magad, nincs mire.
2016. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ritka.
2016. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem fényezésből írtam, csak fura, hogy akivel előttem 4 évig volt együtt, még egy fűszálat se rakott keresztbe.
2016. okt. 15. 19:20
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Pedig akárhogy nézem, ez igencsak levágós önfényezés... :P Valóban vannak lusta, kényelmes p..csák is a világon, de ez nem minket emel piedesztálra, csak őket minősíti.

Mellesleg egy darab 4 éves párkapcsolatból levont "átlagot" sem vennék túl komolyan a helyedben...

2016. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ritka, sőt, tényleg ez természetes egy normális családban, ahol a gyereknek is természetes dolog a házimunka. Az, hogy a párodnak sz..r ízlése van, vagy hülyén nevelték, nem tesz téged különlegessé.
2016. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom a párod szülei elfelejtettek megdicsérni, ezért itt próbáltál begyűjteni pár szép szót, de a gyakori nem ilyen hely. :D

Bármit is mondott a párod, ha 4 évig együtt volt valakivel, akkor valószínűleg nem nagyon érdekelte, hogy nem mosogatott. És különösebben az sem fog érdekelni senkit, hogy te pedig igen, és esetleg viszel pár elrontott sütit mellé.

Ahogy mondod, ezt egy idő után mindenki természetesnek veszi majd, de lehet, hogy a párod anyukája nem véletlenül nem enged téged a konyhába. :D

Majd egyszer lesz egy jó kis munkád, talán karriered, keresel pénzt, esetleg szülsz 1-2 gyereket, és mellette elvégzel a saját háztartásodban minden munkát, mosogatsz, főzöl, takarítasz minden nap, de még akkor sem fog senki dicsérgetni, mert bármily hihetetlen, ezt több ezer nő megcsinálja napi szinten, és nem írják ki a gyakorira. :D

2016. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Az a ritka, hogy egy fél évet kellett várni rá, hogy megmozdulj.
2016. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6-os: Képzeld, már nem vagyok olyan fiatal, mint hiszed. 24 éves elmúltam. Elvégeztem egy szakmát, 3 éve dolgozom és elkezdtem főiskolára is járni. Emellett otthon én csinálom a házimunkát kb. 10 éve vagy még több(meg emellett még sokminden mást is meg tudok csinálni). Szóval erről ennyit, hogy lesz karrierem.


Aki írta, hogy vannak lusta d*gök, abban van valami, mert tesóm se csinál otthon semmit, inkább megpusztul a koszban.


Egyébként nem dicséretért jöttem, hanem csak feltettem egy egyszerű kérdést, de kár volt.

2016. okt. 15. 20:37
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem eszembe nem jutna segíteni, de én utálom őket. Akárhányszor vittem nekik sütit, mindig sz.r volt. Kb. 1,5 év után feladtam, azóta egy fűszálat sem mozdítok én se. :)
2016. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nyilván ha utálja 2 ember egymást, akkor nem, de nem erről van szó nálunk.
2016. okt. 15. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!