Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen a viszonyod az anyósodd...

Milyen a viszonyod az anyósoddal és az apósoddal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 21:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Nem találkoztunk apósommal 7 éve, anyósommal több, mint 4 éve (férjem sem). A 4,5 éves fiunkat anyósom 3 hetesen látta utoljára, apósom sosem látta.
2016. okt. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Jó a viszonyunk. Nem lett a pótanyám, vagy ilyesmi, nagyon más a személyiségünk.

Ő amolyan életrevaló, szájalós típus, láncdohányos, én a szöges ellentéte vagyok, ezért nem tudott igazán elmélyülni a kapcsolatunk, kevés a közös téma.

Én ezt amúgy nagyon sajnálom, mert pl exem anyjával szuper volt a kapcsolatunk, gyakran hívtuk egymást csak úgy, sokat beszélgettünk, ez az anyósommal nincs meg.

Viszont jóban vagyunk, de ez inkább olyan kötelező jópofizós viszony.

2016. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom a legkedvesebb öreglány egyike, nagyon jó a viszonyunk.

Apósom 4 éve meghalt.

2016. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%
Eddigi anyósaimmal én is mind jóban voltam együtt süttünk föztünk eljàrtunk bevàsàrolni erre pechemre pont azzal szar a viszonyom (igaz pàtomnak is a sajàt anyjàval) akivel gyerkemeket vàllalunk és összehàzasodunk majd.
2016. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%

1. barátom- anyóssal szerettük egymást, apóst nem ismertem

2. barátom-anyóssal apóssal se volt semmi baj, szerettük egymást

3. Már van közös gyerekünk is. A gyereket imádják, engem utálnak. Igazából nem szeretnek senkit.

Nyíltan nincs kimondva, hogy nem szeretjük egymást, de érezni a levegőben...

2016. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom nincs, apósom nem tekint családtagnak!

(Párom többi rokona sem.)


De nem zavar!

2016. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomat szeretem, de nem sokára össze fogunk költözni, de nagyon remélem, hogy ezután is így fog maradni. Apósommal nem volt felhőtlen a viszonyunk, én tiszteltem őt, de megvolt a pár lépés távolság. Sajnos júliusban elment, bár itt lenne még :(
2016. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Semmilyen ...

300kmre lakik evi 2x megy le a parom a gyerekkel.hozza

En meg itthon maradok a masik kettovel.

Kb ennyi


Amugy nem rossz emberek de a tavolsag nagy es se nekik se nekunk nincs.penz a gyakori talakozasra

Mondjuk ok meg mem jottek hozzank sosem

2016. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
76%

Aposom nincs, illetve a ferjem nem tartja vele a kapcsolatot a szulei valasa ota, ami 25 eve volt.

Anyossal semmilyen, sajnos nem jol alakult a kapcsolatunk az elejen, nem akart elfogadni a gyerekem miatt. Azota probalkozik, de azokat a mondatokat soha nem fogom elfelejteni, amiket emiatt a fejemhez vagott. Megturjuk egymast bekeben, de kozeli kapcsolatunk sosem lesz.

2016. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Bár vannak dolgok, amikben nem értünk egyet, de az idő során egy-két dologban megtanultunk idomulni egymáshoz, tudjuk, miben érdemes kikérni egymás véleményét. Úgy gondolom, toleranciában is fejlődtünk. Alapvetően kedvesek és jóindulatúak, és számos tekintetben sokat segítenek, csak azt próbáljuk nem hagyni, hogy ez "beleszólássá" változzon. ;)
2016. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!