Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen a viszonyod az anyósodd...

Milyen a viszonyod az anyósoddal és az apósoddal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 21:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Csak anyósom van, mert párom apja elhunyt akkor, mikor párom tizenéves volt. Anyósommal viszonylag jó a kapcsolatunk, de sztem azért, mert tudok bólogatni, aztán letojni a hülyeségeit, miután befejeztük a beszélgetést. Hajlamos butaságokat beszélni és helikopter típusú lenni meg kéretlenül észt osztani. De nem annyira durva, mint sok embernek az anyósa, ezért nem panaszkodom.
2016. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen szerencsére. Após alkoholista amit utálok, anyós meg csak simán pszichopata, akivel 6 éve megszakítottuk a kapcsolatot (a párom szerintem jobban utálja mint én), de mèg a mai napig velem van elfoglalva és rólam talál ki sztorikat. :D
2016. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Normális, segítőkész, udvarias, elfogadó viszonyunk van, tiszteljük és kedveljük egymást.
2016. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Apósommal elvagyok, értelmes fazon, anyósom pedig nem mondja ki, szemembe mézes-mázos, de nem tart családtagnak. Beszélő viszonyba vagyok vele, de semmi több.
2016. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Apósjelölt van, nagyon aranyos, kedves együtt főzünk sokszor. Annyi a probléma, hogy szegény nagyon le van hangolva s magányos hiába igyekszünk kimozdítani.
2016. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom nem szeret és nem kedvel úgy érzem és ez engem nagyon bánt. Aposom jófej őt bírom. A párom azt mondta hogy ha az anyja nem kedvelne már megmondta volna. Mégis vhogy úgy érzem nem kedvel. :'(
2016. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Anyósomnál fél évet laktam a párommal, majd megúntam hogy egy lépést sem lehet anélkül tenni hogy belepofázna a dolgainkba, összevesztem vele, külön költöztünk, és számomra megszűnt létezni. Apóssal elvagyok, nem vagyunk puszipajtások, néha vannak fura húzásai... 12 éves korában otthagyta a fiát, és most mikor a fia már felnőtt ember, próbál szülőt játszani, ami néha az anyós-féle irányításmániába megy át.
2016. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mi nagyon jól kijövünk, mindkettővel jó a viszony. Mindig is szerettek, de mióta gyerekek vannak, igazi szuper nagyszülők, mázlim van. Nagyon nagyon nagy mázlim.
2016. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
15 km-re laknak tőlünk, náluk ez egy családi hagyomány, hogy minden hétvégén hazajárnak a gyerekek így mi is szinte minden hétvégén ott vagyunk. Nagyon rendesek, jobbat kívánni sem lehet náluk. Gyerekekért pedig rajonganak.
2016. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem szeretem őket, és ők sem engem. Amikor bejelentettük 26 és 29 évesen, 3 év után, hogy összeházasodunk, az volt a reakciójuk, hogy ezt hogy gondoljuk. Végig passzívak voltak, és azóta is azok. Mondtuk, hogy úgy néz ki, veszünk egy házat, erre elkezdtek a krumpliról beszélni, ami termelnek, és azóta se tudják,.hogy megvettük a házat, mert nem.kérdezték.

A férjemnek jó a viszonya a szüleimmel, sokkal jobb, mint a saját szüleivel.

2016. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!