Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ellenünk fordul a család?

Ellenünk fordul a család?

Figyelt kérdés

Párommal több éve vagyunk együtt. Eleinte nagyon jól kijöttem a családjával, az utóbbi időben azonban megromlott a viszony.

Mivel én nem szívesen vagyok már náluk, gyakran van ő itt, ami miatt viszont állandó a konfliktus, az anyja pedig folyton szemrehányást tesz neki emiatt.

Lassan odajutunk, hogy ha muszáj ott lennem sem szólnak hozzám, iszonyat kellemetlen az egész, és mi is folyton emiatt veszekszünk. Rámegy a kapcsolatunk? Én már nem bírom sokáig, nem tettem semmi rosszat, viszont mindent azért, hogy megfeleljek mégis utálnak



2016. dec. 8. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem még sosem volt párom sajnos, de hallottam már ilyen szitukat, és sajnos valszeg pont ez a céljuk, hogy szakíts a gyerekükkel, mert valamiért nem akarják, hogy az unokájuk anyja te legyél. Próbálj meg velük beszélni, hogy mi a bajuk veled, mert lehet félreértés van a háttérben, ha pedig nem állnak szóba veled, írj nekik E-mailt. Remélem megjavul a helyzeted. Sok sikert a beszélgetéshez!
2016. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A röhejes az egészben, hogy közben simán előfordulnak gyerekre való célzások, bár negatív értelemben is, mondván, majd ha nekünk is lesz, megértjük...

Viszont azt tudom, hogy az anyja kimondottan halogatni akarja, hogy a fia megkérje a kezem

2016. dec. 8. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Hallgattassék meg a másik fél is. Hidd el valami lehet, ami miatt romlott a viszony, csak valószínű azt nem akarod elénk tárni.
2016. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hidd el, van annyi önkritikám, hogyha lenne bármi, nem azt elhallgatva írkálnék ide.

Rá is kérdeztünk, azt mondják nincs semmi, én fújom fel

2016. dec. 8. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Engem anno "anyósom" utált (mèg most is).

Az okát szintèn nem tudtam megfejteni. Csak. Igazából sosem szóltam be, igyekeztem kedves lenni ès közvetlen. Kéthetente egyszer mentem át amikor nagyon "muszáj" volt és akkor is pofákat vágott rám, meg beszólogatott. Mindenfèle kitalált törtèneteket terjesztett rólam mindenkinek. Sokszor számomra idegen családtagoktól (barátom családja) hallottam vissza, hogy mikor kivel mit tettem.

Aztán összeköltöztünk párommal. Az anyja akkor kattant meg teljesen, feljelentgetett minket, zaklatott mindkettőnket és ellenünk próbált fordítani a sarki közértestől kezdve mindenkit.

Sem a szèp szó, sem a veszekedés nem használt. 6 ève megszüntettük vele a kapcsolatot, számot is cserèltünk.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha nem elég erős a kapcsolat, akkor rámehet. Nekem is sokszor elegem lett ès bevallom párszor majdnem feladtam, mert nekem erre nincs szüksègem. Évekig tűrtem, de kitartottam. Ha úgy látod, hogy megéri akkor tarts ki!

2016. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Szépen anyós elé állsz és ezt elmondod neki. Ne akarj senkinek megfeleni csak magadnak. Párodat sem értem. Kiállhatna melletted. Az én szüleim pl magasról tesznek hogy jön e párom hozzájuk vagy sem. Emiatt nektek legalább nem kéne vitázni.
2016. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Hány évesek vagytok?Ha már felnőttek és dolgoztok akkor próbáljatok meg összeköltözni.És szarni a mama véleményére.

De egyébként nem értem miért van köztetek ebből konfliktus? Téged nem szívesen látnak náluk,úgyhogy ne menj hozzájuk,probléma megoldva.Minek kell néha menned?Egye meg a fene ahol vannak.

Ha az anyja pofázik a párodnak rólad,meg hogy nem kéne hozzád járnia,akkor meg állítsa le,vagy engedje el a füle mellett.

Próbáljátok meg ignorálni a rossz indulatú családot. Te teljesen ki tudod őket zárni, és a párod is,hogyha összeköltöztök. Addig neki sajna hallgatni kell.

2016. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Én akkor kezdtem el szúrni anyós szemét mikorlátta hogy komolyodik a kapcsolatunk és megneszelte hogy valoszinüleg "el fogom vennitole" a fiacskáját. Mikor összeköltöztünk egyenesen gyülölt de a fiát is mert őt meg leköpte mikor költözött el. 2 évig nem beszéltünk most jön az unoka és nagyon teper a vénlány pedig ha két évig nem is köszönt nem biztos h megérdemelné hogy normákisak legyúnk vele
2016. dec. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mindig van oka annak ha anyos nem kedvel. Engem elmondasa szerint azert mert csak. Ez is egy ok. Ferjem minden rokona egy angyal, szeretem oket, de az anyja az elso talalkozasnal arcokat vagott mar ram. Erre sajnos nincs megoldas.


Ha a baratod nem erti magatol, hogy ez neked kellemetlen igy akkor magyarazd el neki. Kepzelje bele magat forditott helyzetben. Ne menj es kesz, mikor otthon vagytok ne legyen tema az anyos, feszultsegmentesek legyetek, hidd el tobb sem kell a parodnak.

2016. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!