Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam meg a leendő...

Hogy mondjam meg a leendő anyósomnak és sógornőmnek hogy nincs kedvem velük menni wellness hétvégére?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy duci vagyok, 164 centimhez 73 kg vagyok. És menne a párom egész családja, a szülei, a testvére és annak a férje, és a férj családtagjai.

A sógornőm szép vékony, a barátja ki van gyúrva, nagyon jól néznek ki. Én és a párom ducik vagyunk, de nyilván a páromat már látták, plusz férfi, fel sem tűnik senkinek. De én vagyok az új lány, meg sem mernék előttük mutatkozni fürdőruhában :( Még a párom sem látott fürdőruhában, este az ágyban meg nem látszik minden ugye :S

Amúgy csinos vagyok felöltözve, nagyon sokat adok magamra, de mégiscsak van hasam ha leülök illetve a combjaim is vastagak :S

De mégis hogyan mondhatnék le egy ilyen családi meghívást? Egy hónap múlva mennénk, odáig nincs esélyem se lefogyni :(

24/N


2016. ápr. 13. 20:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%
:)))) jó húsban vagy az biztos! de te most az egész családnak akarsz tetszeni? egy hónap persze hogy nem elég ,a fittnesz forma eléréséhez de azért elkezdheted.
2016. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
Egy hónap nem sok idő,de megértelek.Én is voltam ducibb,és a következőt csináltam.Heti 2x szolárium,mert optikailag slankít a barnább bőr,illetve vettem egy tankini fürdőruhát,aminek a felső része hosszú.Nagyon sokat segített,és jól is éreztem magam.Emiatt ne mondd le,még egy okkal több,hogy elkezdj odafigyelni magadra.Itt a strandszezon,ne ülj otthon egész nyáron!Hajrá!
2016. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Mit meg nem adnék, ha lehetőségem lenne elmenni wellnessezeni, de sajnos nem tehetem meg. Nagy ívben tennék rá, hogy jó-e az alakom, vagy sem, én biztos nem hagynám ki! Amúgy nekem is van súlyfeleslegem, bár régen több volt, voltam én is olyan, mint te, nem érdekelt, hogy hogy néztem ki, elfogadtam magam, a párom is elfogadott, nem a külsőségekért van amúgy se velem és mondom, nekem többet érne egy kis kikapcsolódás, minthogy most úristen van rajtam súlyfelesleg. És akkor mi van? Vannak sokkal durvább látványok is egy strandon, mint súlyfelesleggel rendelkező emberek...

Egyszer voltam strandon, egy 50-es nő egy számára kicsi fürdőruhában volt, a lába közötti résznél teljesen bevágott a fürdőruha és két oldalt kilógott az intim szőrzete, na az durva volt, de az, hogy rajtad meg van súlyfelesleg, hát ne haragudj, de az emberek szerintem több, mint a felén van, ettől még nem bújnak be a négy fal közé és pláne nem csak sötétben, az ágyban mutatkoznak a párjuk előtt...

2016. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%
Lehet szépíteni a dolgon, de a sulyfelesleg látszódik ruhában is. Ha duci vagy, akkor azt mar mindenki észrevette, senki se fog meglepődni.
2016. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
A 73 kiló, ne haragudj, de nem a duci kategória..... :( Ha meg nem szeretnél menni, hát ne menj és kész. Nyilván nem szépségverseny lesz, hanem családi nyaralás és senki nem hülye, hogy ne tudja, nem vagy a ruha alatt topmodell, normális embereket viszont ez aligha izgat. Leglaább van már egy jó motivációd arra, hogy lefogyj.
2016. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Hát, csak ezért biztos, hogy nem mondanám le. Nyilván láttak már téged felöltözve, tudhatják, hogy fürdőruhában is ugyanolyan lesz az alakod. xD

Maximum beszereznék a helyedben egy egyrészes fürdőruhát, vagy egy tankinit (asszem, így hívják azt a kétrészes fürdőruhát, aminek a felső része a hasat is takarja).

Mindenesetre ha ennyire gátlásos vagy a túlsúlyod miatt (tehát nem ez a "jóból sokat adnak", meg "így vagyok szexi, ahogy vagyok és kész"-típus vagy), akkor komolyan javaslom, hogy kezdj el odafigyelni az étrendedre, és edzeni valamit... semmiképpen sem mások miatt, megfelelési kényszerből, hanem magad miatt... :S

2016. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek a 4-essel. Nyilván most is tudják, hogy van hasad és a combjaid is vastagok.

AMúgy a vízben nem látszik, kint meg magadra kapsz egy köntöst.

2016. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg egyáltalán nem a "székről lefolyó háj"-kategória a 73 kg, sőt, ha van cicid, feneked, feszes a bőröd, kifejezetten szexi is lehet - akik itt ájuldoznak, nem láttak még latinos alkatú, dögös nőt. A jó szabású tankini vagy egy jó, alakformáló egyrészes fürdőruha csodákat tesz, plusz a szoli, ne csinálj már ebből ekkora problémát. Persze próbáld majd meg - szép nyugisan, elsősorban több mozgással - leadni a fölösleget (10-12 kilót, nem kell anorexiás csontkollekciónak lenni), de emiatt kihagyni a wellnesst butaság lenne. A párod szereti a testedet (is), nyugodtan érezd magad jó nőnek, és felejtsd el ezeket a hülye kisebbségi komplexusokat.
2016. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

Nincs kedvem menni.


Általában bejön.

2016. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan már... Menj bátran. Kit érdekel, hogy ők csinosak meg kigyúrtak? Nem vagy kevesebb náluk te sem. Aki meg megszól az egy vadbarom. Szóval menj és érezd jól magad.

27/F

2016. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!