Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezt én gondolom rosszul?

Ezt én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
2 hónapja a barátnőmékhez költöztem, munkanélküli vagyok, de mindennap nézem az álláshirdetéseket. Az ő szülei egésznap otthon vannak még régebbről maradt eszeveszett sok pénzük. Mivel egésznap ráérünk a nőmmel mindenben segítünk, állatok ellátása, gondozása, takarítás, ház körüli munkák, bevásárlás, meg ami csak létezik. Folyamatosan azt lessük mit kéne csinalni. Igazából a tököm kivan az egésszel... én panelból jövök, lósz#$t se kellett csinálni! Na most ennek ellenére, az az egy van, hogy kb. 10kor kelünk azok meg 6kor toporzékolnak, aztan lemegyünk 10kor és az orrunk alá vágják, hogy meddig alszunk. Bánatos f#$zom#t! Nem tudom meddig bírom ezt még. Mire jó ez nekik, hogy ezzel cseszegetnek, hogy aludni mertünk sokáig, mert utána ugyis csak egésznap azt lessük, hogy hogyan nyaljuk ki a s.gg.ket?
2016. dec. 18. 08:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha nálam laknál és meglátnám ezt a kérdést, akkor úgy rúgnálak ki a házamból, hogy a lábad sem érné a földet.
2016. dec. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Inkább örülnél, hogy ingyen lakhatsz náluk, én már régen kidobtam volna egy ilyen semmirekellö alakot, mint te.
2016. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

"az az egy van, hogy kb. 10kor kelünk ... és az orrunk alá vágják, hogy meddig alszunk"


Tehát ez az egy gond van, és ennyit se tudtok megtenni, hogy ezt az egyetlen konfliktust megoldjátok, mondjuk azzal, hogy - ha úgyis egész nap otthon vagytok, tehát úgy osztjátok be az időtöket, ahogy akarjátok - lefeküdjetek 10-kor, hogy 6-kor kipihenten kelhessetek velük együtt.


El is lehet költözni, ha annyira nem bírod már.

2016. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Nálam meg nem is laknál, eszemben sincs egy herét eltartani. Ha a lányom dugni akar, keressen olyat, aki ingyen, szállás+ellátás nélkül megteszi neki.

Tudom, hogy egy parazita panelprolinak ez fura, de dolgozó emberek nem 10-kor másznak ki az ágyból. Faluhelyen, ahol állat van, különösen nem. Ha anyósodék ezt az életformát követték volna, nem "maradt volna régebbről eszeveszett sok pénzük", b+, azért ők keményen megdolgoztak.

2016. dec. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nem seggnyalásra lenne szükségük, hanem arra, hogy besegítsetek hajnalban az állatok ellátásában. Miért nem kérdezed meg tőlük, hogy mi a gond, mit szeretnének cserébe azért, hogy ott laktok?
2016. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

"Nem tudom amúgy ki mit csinálna ott ha lelépnék a f@$zba.."

Két hónappal ezelőttig is megvoltak valahogy, balf&szkám.:D

2016. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen stílussal ahogy beszélsz, hát szerintem mindenki örülne, ha már végre eltakarodnál onnan. Én egy fél percig sem türnélek meg. Úgy rúgnálak ki, hogy még az ajtót is vinnéd magaddal.
2016. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

XD

Te most azt hiszed, ha elmész, megáll az élet nélküled?

Eddig is jól boldogultak nélküled. A kicsi agyaddal azt se fogod fel, hogy az önellátó gazdálkodás is munka! Akkor is, ha otthon dolgoznak és nem pénzt kapnak érte!


Szerintem mindenkinek az lenne a legjobb, ha elmennél onnan. Ők is ezt akarják a tudtodra adni, mikor piszkálnak. Nincs szükségük egy lusta panellakó herére, aki még munkát se képes találni! Attól nem is lesz, ha csak nézed a hirdetéseket.

Útban vagy, öregem! Azt akarják, hogy húzz onnan vissza a panelba se.gget vakarni! Ha túl jól éreznéd ott magad, még a végén a nyakukon maradsz!

Elég proli dolog így mások nyakára költözni! Én már azt se értem, minek mentél oda!? Ha a csajod is egész nap ráér, ráértek napközben találkozni, nem kell felnőtteset játszani anyós meg após nyakán!

2016. dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Miért költöztél a barátnőd családjához?

Ez elég alap,hogy nem költözünk felnőttként más nyakára.Ha együtt akartok élni,akkor vegyetek ki ketten egy kis lakást.

Ha már odaköltöztél,akkor viszont el kell fogadni a szabályaikat és legalább a minimális tiszteletet meg kéne adni nekik.

Tényleg nem kötelező ott lenned, miért nem költöztök el a barátnőddel?Akkor addig alhattok és azt csináltok amit akartok.(ha a munka mellet belefér pl a késői kelés)

2016. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
TE költözték az Ő házukba. Ott neked kuss a neved. Ha segíteni kell, segítesz. Ennyi.
2016. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!