Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos vagy én...

Szerintetek jogos vagy én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, együtt élünk 1,5 éve. Párom nővére kb 5 éve él együtt a párjával. Pár éve meghalt az anyukájuk, majd rá nemsokkal a papájuk. Ma pedig a mamájuk temetése volt. Direkt vettem ki szabit, hogy mellette lehessek, támogassam. Erre bemegyünk a templomba és ugye a közeli hozzátartozók ülnek legelől, erre párom nővérének a barátja megállt leghátul hát mondom én pedig előremegyek velük. Erre ők beültek legelőre nekem meg nem maradt hely így ülhettem a 2. sorba tök egyedül. Olyan megalázónak éreztem, mintha én egy senki lennék. Párom és a nővére nincsenek valami jóba csak akkor beszélnek és találkoznak ha muszáj.. lehet én variálom túl ls nem is tettek szóvá senkinek, csak úgy magamba szarul esik
2016. szept. 23. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez tipikusan az, hogy ha nincs probléma, akkor keresel magadnak
2016. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sanyinak ***** válasza:
92%
Egy temetesen szerintem ne okold a kozvetlen hozzatartozokat, ha elsosorban nem a te erzeseidre figyelnek...
2016. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Rosszul gondolod,ha spec a felesége lennél akkor is a 2 dik sor lenne a tied.Nincs ebbe semmi megalázó,fel fujod.
2016. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre én úgy gondolom (és ezek szerint rosszul, de nem baj) hogy azoknak kellene ilyen helyzetben is támogatnia egymást akik mindig mellettünk állnak és nem azok akik nagyon nem törődnek velünk.
2016. szept. 23. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez elsö sorban a családtagok szoktak ülni, a barátok/barátnök meg nem családtagok.
2016. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Te gondolod rosszul....


1. Még ravatalnál is így van:

Az első sorban: Házastárs, gyerekek, unokák, szülők. Még a sorrend is adott, így szokás, így illik...

A második sorban pedig a gyászoló család tagjainak házastársai, élettársai.

Hatalmas illemtelenség lett volna beülnöd közéjük az első sorban, még akkor is, ha direkt emiatt vettél ki szabadnapot!

2. Ez a nap nem rólad szólt... És a párodról is csak nagyobb részben.

2016. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
"hogy mellette lehessek, támogassam"...., feltehetően azért nem volt magán kívüli állapotban az őt ért fájdalomtól, de hát végül is lányregény írónak kellett volna menned.
2016. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Te képes vagy egy temetésen besértődni egy ilyen jelentéktelen dolgon? Gratulálok! Te valamiért nagyon frusztrált vagy.
2016. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Oszinten hivatalosan

Tobb mint 2 eve egyutt jelentese nulla semmi

2016. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Én biztosan nem tettem volna a páromat a második sorba. Kivéve, ha olyan sokan vannak a közvetlen hozzátartozók, hogy nem fér oda. Akkor természetes.
2016. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!