Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom mindent el akar...

Nagy33 kérdése:

Anyósom mindent el akar intézni helyettünk, hogy lehet leállítani? Ha mondjuk neki, trükközik, hogy tovabbra is bele tudjon szólni a dolgainkba.

Figyelt kérdés
Az anyosom egy eroszakos, de kedvesnek alcazott,martir tipus. Mindig a segitsegevel jon, most koltozunk uj lakasba, es mindefele cuccot megvesz,amiket en szeretnek beszerezni. Ha celzok ra, hogy ez nem kell, akkor kovetkezo alkalommal trukkozik, mindenfelet kitalal hogy miert veszi meg a dolgokat a lakasunkba. Mindenrol tudni akar...Nem tudom ezt hogyan lehet leallitani...volt mar valaki igy??

2017. jan. 6. 15:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszerűen nem tenném be a lakásba, amit vesz.
2017. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen csak akkor mindenkinek elmondja hogy o milyen olcson vett dolgot, en meg csak koltekeznek. Az a trukkje hogy mindent fillerekert beszerez (vagy azt mondja) es a masik persze olyat nem tud venni.
2017. jan. 6. 15:19
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem fogadtuk el amit adott. Meglepően későn állt le így is :-(

A kedvencem a függöny meg a karnis... De kanapét is ő akart venni.

Még építés alatt átment beszélni az építtetővel hogy meggondoltuk magunkat a színekkel kapcsolatban. Szerencsére felhívott a pasi mielőtt nekiállt festeni.

2017. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Te célozgatsz csak, a párod meg mit csinál?

Ő anyja, ő beszéljen vele. Ha a te anyád a zsibbasztó, akkor majd te beszélsz vele.

Csak azt ne mondd, hogy a párod nem akar az anyukájával veszekedni...

2017. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell semmit se mondani neki. Ha érdeklődik hogy mi kell, mond azt hogy semmi. Vagy a ferjednek szólni hogy állítsa le.


Biztos erőszakos fajta nem lesz könnyű, de amikor olyanról érdeklődik amiről nem szeretnél beszélni, akkor terelj. Aztán reménykedj hogy abbahagyja egyszer. A legnagyobb büntetés ezeknek, ha nem szólhatnak bele semmibe.

2017. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Na és? Mondjanak amit akarnak. Mi fogunk ott lakni és a saját pénzünket költjük, pont nem érdekel hogy anyós barátnői mit gondolnak. Nem fogom magam szarul érezni a saját lakásomban.
2017. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A parom is sokszor megmondja neki, hogy en csinalom ezeket a dolgokat. De egyszeruen mindig elojon valami ujabb dologgal..vasarolni is akar helyettunk...szerintem nem boldog a kapcsolataba..

Ja nekem kene megmondani nekem szemtol szembe, csak trukkozik az oreglany..

2017. jan. 6. 15:22
 8/26 A kérdező kommentje:
Meg mielott gyerekunk lesz, akarom ezt a dolgot leallitani. O egy martir tipus, meg manipulalni akarja az embereket maga korul, hogy o csak segit mindenben...es hogy hat miert nem kell a segiseg meg az olcso cuccc..
2017. jan. 6. 15:25
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Az én anyósom annó berendezte a vitrint, amíg mi elutaztunk nyaralni... 3:)

A férjem rakta helyre, nem én. Nem egyszer, nem kétszer, nem háromszor. 14 éve vagyunk együtt, mostanra élhető mértékűre zsugorodott a szüleinek a beledumálhatnékja. Illetve dehogy, nem ők változtak, mi nem engedjük őket ahhoz, amihez semmi közük.

2017. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

megveszi? oké. nem viszed be a lakásba. max kiteszed az utcára.amúgy meg párod rendezze le.


mi is kapunk ezt-azt, de előtte megbeszéljük, hogy mit vegyen, kell e stb.

2017. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!