Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van aki tartja a kapcsolatot...

Van aki tartja a kapcsolatot az ex családjával? Mennyire lehet ennek jó vége? Jelenlegi párotok mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

1 exemmel se tartom a kapcsolatot. ami volt, elmúlt, lezártam, kész, vége, stb. nem hánytorgatom.

28/N

2017. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Ex család alatt mit értesz? Feleséged és gyerekeitek? Vagy feleséged és az ő családja (apja,anyjastb)? Mert nem mindegy. Ha az első felállás van nálatok azért a gyerekeimet nem dobnám el bár vannak ilyenek környezetembe is de azért egy új p*na miatt elég gusztustalan dolog lenne. Ha meg a második felállás van akkor meg biztos nem nézném jó szemmel és szerintem senki hogy az exeddel meg a családjával foglalkozol. Ha meg már a jelenlegi párod szólt miatta te meg ennek ellenére is foglalkozol vele (úgy h nincs gyerek) azért mrggondolnám a helyébe h akarok e tőled akármit is.
2017. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem...ha már vége van az exxel, akkor a családjával minek kell tartani kapcsolatot?

Minden szál megszakad a szakítás által..:)

23l

2017. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha a szüleit érted a család alatt akkor szerintem gáz. Gondolohatod hogy az új barátnőnek vagy az exednek ez milyen érzés lehet. Végülis olyan mintha a szülei azt akarnák hogy veled legyen együtt és ne az új barátnővel. Engem nagyon zavarna ha a szüleim beszélnének a volt barátommal. Ha mondjuk látják egymást és leállnak beszélgetni egy kicsit azt megértem.


Ahogy az egyik válaszoló írta ha gyerekeket érted ez alatt akkor normális a kapcsolat tartás.

2017. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Eléggé szembeköpném magam, ha nem tartanám a keresztgyerekemmel a kapcsolatot, és a gyerek szívná meg azt, hogy egy házasság véget ért.

Szóval igen, tartom. Az ex sógornővel is, és az ex anyóssal is. Mivel a gyerkőc miatt vannak összejövetelek (nem viszem túlzásba). A szülinap/névnap meg ilyenek külön köszöntöm, de tavaly volt pl az ovis ballagása, ott együtt ebédeltem az excsaláddal (amúgy is szerettük egymàst). Ott volt exférj is, az új barátnővel, nem volt probléma. Nekünk nem lett gyerekünk.

2017. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

Emberek, "anyós, após"- témakörben szerintetek a gyerekeire gondol, meg az exére...? Ne legyetek már ennyire butusok...

Kérdező, én egy exem szüleivel tartottam a kapcsolatot egy ideig, bírtuk egymást, de csak addig tartottuk a kapcsolatot, amíg új párom nem lett. Nem is nagyon volt téma köztünk, de belegondolva biztos sz..rul esett volna neki, ha kvázi az ő szülei helyett az ex szüleivel foglalkozom... arról nem is beszélve, hogy ezáltal a volt barátommal is közvetett kapcsolatban maradtunk, hiszen a szülők meséltek róla, elmondták, h új barátnője van, persze én mennyivel jobb voltam... nem jó ez. Éreztem, hogy el kellene tűnnöm, amíg "ott vagyok", addig szegény csaj esélyt sem kap, hogy a szülők megszeressék...

A lényeg, hogy hosszú távon a te új kapcsolatodnak, és az exedének sem tesz jót, ha nem "válsz le" időben a szüleiről - az ő akaratuk ellenére is.

2017. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Nos, a sogoromek elvaltak 10 éve. A sógornom továbbra is csaladtagnak számít, hiszen eleve ott a 3 gyerek és 20 évig házasok voltak. Mindkét oldalon van új partner is, senkit nem zavar családi összejöveteleken.
2017. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok az ex-családommal, majdnem mindenkivel, viszont én az exemmel is. Ha vele nem maradtunk volna ilyen kapcsolatban, akkor nem hinném, hogy a többiekkel tudnék úgy találkozni/beszélgetni, hogy ne legyen kellemetlen valakinek.
2017. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Anyukám az öcsém exfeleségével és a családjával volt szenteste... miért ne, a gyerekek neki az unokái, az új pasinak se baja, jobban szereti anyám, mint az anyósát (anyu be szokta vállalni az új pasitól való kisfiút is, ha a másik kettőre ő vigyáz).
2017. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

17 évvel ezelőtt váltam el előző nejemtől. Eleinte még beszélgettünk pár szót, amikor a gyerekeket hoztam el, majd ez egyre ritkább lett. Rövid és nagyon felületesek voltak, inkább csak udvariassági, mint társalgási.

Ahogy nőttek a csemeték, egyre ritkábban találkoztunk. Kiskamasz koruktól, mikor már önállóan közlekedtek, ex-nejemmel évente talán egyszer találkoztam.

Most, hogy felnőttek a fiatalok önálló életüket élik. Már őket sem látom csak félévente. Ex-nejemmel 5 éve nem találkoztam.


Jelenlegi, második feleségemmel 12 éve vagyunk együtt. Amikor első házasságomból született gyerekeim kicsik voltak néhányszor találkozott ex-nejemmel. Nem mutatják ki a nők, de érezhető a feszültség köztük. (pedig nem az új asszonyka miatt ment tönkre az első házasságom, hanem exem miatt) Az tény, a két nő tűz és víz, teljesen egymás ellentétei.

Ex-nejem családjával szintén nem tartom a kapcsolatot. Nem vagyunk egy hullámhosszon.

2017. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!