Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyen ismerkednétek...

Munkahelyen ismerkednétek pasikkal? Van ehhez kapcsolódó sztoritok? Hogyan ismerkedtetek meg, mivel udvarolt, mi lett a vége, hány évesek voltatok, tart-e még?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag szakmailag, de semmi intim, házi nyúlra nem lövünk. Ez alól 1 kivétel volna, de vele nem dolgozom együtt.
2010. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 53 éves vagyok, és kétszer váltam el. Mind a két férjemet az akkori munkahelyemen ismertem meg. Az elsőnél nagyon fiatal voltam, 19 éves, ő félévvel fiatalabb nálam. Nagyon gyorsan, 3 hónap után összeházasodtunk, 2 gyerekünk született, és 7 év után váltunk el.

A második férjemet is a munkahelyemen ismertem meg, mindketten válófélben voltunk. Összeköltöztünk, 4 év együttélés után házasodtunk össze, és 12 év házasság után váltunk el. Nem vagyok a legjobb példa a jól sikerült házasságokra, de egyik sem a közös munkahely miatt ment tönkre.

2010. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

èn a férjemet munkahelyen ismertem meg.

egy nagy nemzetközi cégnek dolgoztam. ö pedig angliából mozgatta át magyarországra a munkát (olcsobb munkaerö). az én új munkámat is ö managelte. akkor voltam 25 éves. Együtt kellett dolgoznunk és így rengeteget kommunikáltunk. szinte elsö látásra szerelem volt. ö már a bemutatkozó gyülésen kinézett magának. ö tartotta az egészet, aztán kiderült én az ö csoportjába fogok kerülni.

eleve nagyon jó hangulat volt az egész csoport nagyon kedvelte öt. aztán egyre közelebb kerültünk, és már forrot a levegö köztünk. pár hetente jött ment, de napi kapcsolatunk volt. aztán egyszer megkért mutassam meg neki Budapestet mert igazából alig volt ideje magyarországon körülnézni. hát megmutattam neki, és a cégünk éppen akkor adott sok partit, nyári parti stb... így ott is állandóan együtt voltunk. együtt jártunk ebédelni stb... és egyszer délidöben nem enni mentünk ki hanem elrabolt és lementünk a Balatonra. ekkor történt meg az elsö csók. aztán egyre gyakrabban jött, volt hogy már én mentem érte a reptérre. aztán eljött az ideje hogy én is meglátogassam. egy hetet ott voltam. következönek kb 2 hónap múlva mentem mikor egy ajándékkal várt, becsomagolva a lakáskulcsa. átgondoltuk és a legegyszerübb volt hogy én költözöm hozzá. már több mint 3 éve együtt vagyunk, és babánk lesz a nyáron. szóval bejött, de azért volt idönk megismerni egymást.

2010. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kolléganőm ismerkedett egy pasival munkahelyen, a gond az, hogy amikor már igencsak közel kerültek, az úriember akkor vallotta be, hogy ő családapa, és csak alkalmi pásztorórákra "kéne" neki kapcsolat, kolléganőmet, mint ha leforrázták volna, bár nem ebből az okból (habár fene tudja, az ok nem derült ki) pár héttel később kolléganőmet kirúgták.
2010. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
26%

Szia!


Nagyon jóképű,adonisz pasi....a nők 3/4-e elájult tőle a munkahelyen...és ő volt a Főnök...

Én is legyintettem, hogy á, ebből nem lesz semmi...bár nagyon tetszett, de tudtam esélyem nincs, vagy igen kevés...egyszer elromlott az irodai kávégép , és jött át hozzánk. Én épp főztem, és kedvesen megkérdezte, hogy ő is ihat-e?

Na, elkezdtünk beszélgetni...

Másnap már jöttek az irigy beszólások, hogy "na mi van, pasizunk, pasizunk?". Mivel inkább ciki volt, először titokban talizgattunk. 4 hónap múlva kénytelen volt kirúgni, mert a többi tyúk rámszállt.

Ő szerzett nekem másik munkahelyet egyébként, tehát nem szó szerint kirúgott, csak már nem bírtuk a feszültséget.

2 évig tartott, szép volt, jó volt, csak megcsaltam:( (26/L)

2010. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Férjemmel a munkahelyünkön ismerkedtünk meg. Barátok lettünk, majd szerelem lett belőle. 13 éve vagyunk egy pár. Amikor összejöttünk 25 éves voltam. :)
2010. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem eddig csak munkahelyi flörtben volt részem,és ott is inkább a szexuális vonzalom állt a középpontban.Az illető már az első pillanatban szimpatikus volt nekem,először csak köszönőviszonyban voltunk.Aztán az élet úgy hozta,hogy elkezdtünk beszélgetni,aztán flörtölgetni,de semmi komoly.Ami érthető,mert mindketten kapcsolatban éltünk,én még ma is,Ő nem tudom.Ha szabadok lettünk volna,nem mernék rá megesküdni,hogy nem jöttünk volna össze,minimum szex erejéig.S ezzel a mai napig így vagyok.Szóval végigpörgött már az agyamon,hogy mi lett volna,ha,de inkább hagyom.Hadd élje az életét,nem fogom zaklatni! :-D
2010. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
volt egy 2hónapos kapcsolatom melóban, utólag derült ki h nős (asszony is odajött melózni) a fiam apját is ott ismertem meg, na ezért azóta is leribancoznak mert onnan -gyűjtöm- a pasikat... vigyázni kell, mindenki mindent tud, jobban mint te, akivel történik az egész
2010. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
soha többet! apróságokkal fogott meg,,aranyos volt,kedves,és figyeét rám. Én 19 voltam ő meg 26,majdnem egy évig tartott a viszony. Nem jártunk,bár én szerettem volna. Nehezen ébredtem rá h neki csak arra vagyok jó,de végül megszakítottam vele minden kapcsolatot
2010. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!