Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van aki tartja a kapcsolatot...

Van aki tartja a kapcsolatot az ex családjával? Mennyire lehet ennek jó vége? Jelenlegi párotok mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha van közös gyerek,akkor teljesen érthető,hogy továbbra is találkozik az ex családjával.

De ha nincs gyerek,csak simán jó volt a viszony x évig,akkor is érthető.Felnőtt emberekről van szó,saját döntés.

Ha az új pár nem tudja elfogadni,akkor így járt.Én nem látok benne semmi rosszat,ha már túl lépett a kapcsolaton mindkét fél és tartják a kapcsolatot az ex szülőkkel. Mondom,ha gyerek van akkor kb biztos,hogy tartják a kapcsolatot(főleg ha kicsi gyerek)

2017. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem tartom!

Ex barátom próbálta vagyis azt gondolta ha köztünk mindennek vége akkor ő majd igen is tartja a kapcsolatot a szüleimmel/rokonaimmal..még hangoztatta is!Na meg hogy őt nem zavarja ha lesz pasim,ő akkor is ki fog jönni és majd én meg a párom meglátjuk,hogy a szüleim majd elküldik a páromat innen hogy vele tudjanak dumálni!Na már most álmodik a nyomor az idióta előtt..senki nem vette fel neki a kapcsolatot mert nem voltak kiváncsiak rá!Úgyh jól be nézte

2017. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Tizenéve elváltunk az első férjemmel, de a gyerekek miatt a mai napig beszélgetünk. Még most is fel tud dühíteni:-)

Ehhez képest a volt anyósommal és sógorommal remek a viszony. Az "új" férjemet és a tőle született gyerekeket is nagyon szeretik. Egy faluban laknak az én szüleiimel, és gyakran segítenek egymásnak.

Nagy családi összejövetelen , pl ballagás ott vannak a szüleim, az exem anyukája, tesója és természetesen a férjem szülei is. Mondhatni, baráti köztük a kapcsolat.

Plusz adalék, az exem és a férjem is jókat tudnak dumàlni, férjem szülei pedig unokáiknak nevezik az első házasságomból született gyerekeimet is.

2017. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, de ha nincs gyerek, akkor biztos nem tartanám. Ha van, akkor igen, de csak a gyerek miatt. Semmiképp sem járnék össze velük, nem vendégeskednék náluk, nem köszönteném fel őket névnapon, születésnapon, mint amikor még valóban anyósom, apósom, sógorom, sógornőm voltak.
2017. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mai napig jóban vagyunk. Sőt, olyan szinten hogy az ex faterja a főnököm. Bár előny volt, hogy ő szakított, és nem volt nagy vita, hanem csendben váltunk el. Igen tudom, ez ritkaság... Jelenleg meg még nincs párom...
2017. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egy-két ritka kivételtől eltekintve ez gáz dolog.

Párom volt barátnője tartja a kapcsolatot anyós-apóssal meg a párom nővérével, de elég furán veszi ki a magát a dolog. Kb mintha azon erőlködne, hogy márpedig ő még mindig a család része akar lenni, holott már évek óta nincs így.

(Nyilván más a szitu 30 év házasság után vagy ha tényleg jó viszonyban válik el a két fél, de ezek a ritka kivételek.)

2017. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy olyan pasim aki együttjárásunk után az egyik exe anyjának vitt kaját mert sajnálta.

Én anyukámmal találkozni se akart. Rosszul esett. Nem is voltam együtt sokáig vele.

2017. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mindenamihappy válasza:
Én úgy gondolom, hogy az ex az ex, a szülei meg a szülei. Az, hogy az exxel megromlott a kapcsolat nem feltétlenül kell kerülni a szüleit.
2017. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Néhány éve újranősültem. A gyerekeim már fiatal felnőttek. Én úgy gondoltam, hogy éljék a saját életüket és esetleg ha van idejük rám akkor keressenek. De megszerették az új feleségemet és szívesen jönnek el beszélgetni, és vannak közös progjamjaink is.

A volt feleségemmel békésen váltunk el, és csak hivatalos ügyek kapcsán beszélek vele.

2017. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóim a volt pasimmal járnak nyaralni minden évben, mióta szakítottunk (10 éve), annyira jóban vannak. Engem baromira irritálnak vele, de őket nem is érdekli, hogy engem zavar.
2022. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!