Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek se jogosvez a...

Szerintetek se jogosvez a viselkedés anyòsoméktòl ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Anyòsomék nem messze laknak tőlünk.Jelebleg munka nélküliek.Szóval ràérnek.Megkértük őket nem rég hogy be-e vinnének minket autóval mert felkell vennie az egy hònapos kisbabàmnak a kötelező védő oltást.Gyalog meg ebbe a hideg csúszòs időbe nem szerettem volna babakocsiba betolni mivel messze is lakunk a központòl ahol van az egészség hàz.Erre làtszott rajtuk hogy nem tetszett nekik hogy bekell vinniük bennünket megjegyzem a férjem autójàval mert as övéké nem jó.Pedig soha nem kértem semmilyen segítséget tőlük a kisbabàm körül sem tőlük. Anyòsom is délig alszik úgylàtszik arra van idelye.
2017. jan. 17. 07:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
57%
Semmi közöd más időbeosztásahoz és életéhez. Miért kéne nekik vezetni, mikor eleve a ti kocsitokkal mennetek? Ez nekem magas.
2017. jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
59%

Ti vállaltátok a gyereket, oldjátok meg... vszeg anyosék igy vannak vele - félig jogosan, én nem vezetten vilna egy centit sem, ha tényleg jeges az ut... de el sem várom mástol.

Nálunk naponta legalább 6 baleset van a jég miatt.


Az pedig, hogy meddig alszanak, az ö dolguk, neked semmi közöd hozzá.

2017. jan. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
65%

Elsőnek: talán mert a kérdező nem tud vezetni?


Amúgy szerintem így ebben a formában elég bunkó dolog volt tőlük, hogy ennyit mem tesznek meg az unokájukért.

2017. jan. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Ugen nekem sajnos nincs jogosítvànyom.Amugy meg nem isbazért îrtam hogy délig alszanak mert érdekel vagy hogy közöm van hozzà.Hanem mert érdekes hogy ennyit nehezire esik megtenniük az unokàjukért.
2017. jan. 17. 07:36
 5/48 A kérdező kommentje:
A fiukat a mi kocsinkal viszik papírokat rendezni arra elbírtàk kérni a kocsinkat.Amugy meg nem vàrtam el hogy eljöjjön anyósom segíteni ha nem akar nem is akarom az idelyét beosztani.Viszont így hogy nem dolgoznak ennyit igazán megtehetnének az egy hònapos unokàjukért szerintem.
2017. jan. 17. 07:39
 6/48 A kérdező kommentje:
A fiukat a mi kocsinkal viszik papírokat rendezni arra elbírtàk kérni a kocsinkat.Amugy meg nem vàrtam el hogy eljöjjön anyósom segíteni ha nem akar nem is akarom az idelyét beosztani.Viszont így hogy nem dolgoznak ennyit igazán megtehetnének az egy hònapos unokàjukért szerintem nem nagy kérés hogy a mi autònkal bevigyenek bennünket arra a fél óràra .Degíteni nem vàrtam el hogy segítsen pesig sokszor igérte hogy majd fog.Mert hàt ahogy első gyerekes anyuka vagyok és hàt nem vokt könnyű beleràzòdni az anyuka szerepbe úgy hogy szinte csak a férjemre szàmíthatok.
2017. jan. 17. 07:44
 7/48 anonim ***** válasza:
50%
Jogos volt. Te elvárod tőlük, hogy elcsúszkáljanak hozzátok, idegen autóval vigyenek a csúszós úton az Egészségházig, ott várjanak rátok, amíg végeztek és csúszkáljanak haza.
2017. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
83%

Nem volt jogos anyósodék viselkedése.

Helyedben elővenném a nyelvtankönyvet és helyesírási szótárt. Főleg az igekötős igék helyesírását tanulmányoznám. Igyekeznék többet olvasni, jók a gyerekversek és mesék is.

Fájt olvasni az írásodat...

2017. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
66%
Ja, mondjuk megtehetnek.
2017. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
98%
IDEJE
2017. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!