Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezt csak én fújom fel?

Ezt csak én fújom fel?

Figyelt kérdés
A párom mindig mindent az anyjának mond el először, ha valami nagy dolog történik legyen az jó vagy rossz, rohan az anyjához elmesélni, én csak utána tudom meg, vagy még akkor se, estleg véletlenül hallok vissza dolgokat mástól. Elég rosszul esik, olyan mintha nem lennék neki elég fontos vagy nem bízna bennem vagy nem is tudom, vagy ezt csak én reagálom túl?
2017. jan. 24. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Miota vagytok egyutt?

Anyukajaval ezek szerint bensosegesebb a kapcsolata valamiert, ezt kene kideriteni hogy miert.

2017. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Majdnem másfél éve, anyukája egyébként messze lakik, szóval kb állandóan a telefonon lógnak. Lehet h rossz kategóriába tettem a kérdést, végülis nem az anyjával van a gond.
2017. jan. 24. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ez inkabb parkapcsolati problemak , igen.

Beszelj vele errol hogy rosszul esik, meglatod mit reagal.

2017. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem, nekem is és a páromnak is van olyan dolga amivel nem rögtön egymáshoz szaladunk. Nincs törvénybe foglalva hogy neked kell először mindent megtudnod. Lehet csak vannak dolgok amivel nem szeretne téged terhelni, vagy az édesanyja véleményére van szüksége az adott helyzetben.
2017. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már említettem neki és csak annyit mondott h én vagyok neki az első, nem az anyja, sajnálja és meg fog változni. Persze minden maradt ugyan úgy. Én is úgy gondolom h az anyjával bizalmasabb a kapcsolata, de nem értem h miért. Én is szeretem az enyémet, én is mindent meg tudok beszélni vele, de nem kezelem a páromat se másképp. Úgy gondolom h ő is mindent elmondhat nekem.
2017. jan. 24. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám is ilyen. Ráadásul ő még locsifecsi is hozzá, pl én nem tudok úgy anyánknak elmesélni egy sztorit, hogy azt ő ne hallotta volna már bátyámtól. Engem bazira idegesítene a sógornőm helyében, de neki így jó állítólag.
2017. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztosan öreg vagyok, azért gondolom, hogy a párom az első, mindenben. Az meg, hogy ígéri, de nem tartja be azt jelenti nekem, hogy ígéri, hogy elnyugodj, de esze ágában sincs.
2017. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Akárhány éve vagy vele együtt, az anyját meg azóta ismeri, amióta él.


Esetleg majd más lesz, ha házasok lesztek.

2017. jan. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha az ember komoly, hosszú időre szóló párkapcsolatban él, akkor az azt jelenti, hogy az az élete. Mivel sok mindent a párjával él meg, ezért elsősorban vele ossza meg a gondokat, örömöket, a párjától kér tanácsot, ha elakadt valamiben. Én így tartom jónak, aztán nyilván utána meg lehet osztani a mamával is, illetve lehet, ő is tud hasznos tanácsot adni, de mindenképp utána.
2017. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!