Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rossz ötlet anyóssal összekölt...

Rossz ötlet anyóssal összeköltözni?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk lakást venni, de kell még 2-3 év mire össze tudjuk spórolni a pénzt rá. Addig azt találtuk ki, hogy odaköltözök hozzá és az édesanyjához. 60 négyzetméteres, 3 szobás lakás, párom édesanyjával jó a viszonyom.


Aki hasonló helyzetben volt, mi a tapasztalata? Nagyon rossz ötlet volt? 26/N


2017. febr. 5. 16:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%

Nem anyós ajánlja fel hanem csak ti találjátok ki akkor nagyon rossz ötlet.

Egyébként ha nem jön össze akkor is szét lehet menni.

2017. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk működött, 5 évig laktunk a szülőknél, persze párszor lekellett nyelni a békát, hiszen te függsz tőlük, azonban visszanézve nagyon megérte!

Jobb volt, mint albérletet fizetgetni, és ott 10 évet lehúzni, mire lesz egy lakásunk.

2017. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%

Kizárólag a ti egymáshoz való viszonyotok alapján dönts!

Senki nincs a bőrötökben.

Két intelligens ember meg tudja oldani a problémákat.

Nekem semmi problémám nem volt szegény anyósommal.

2017. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Lakva ismerszik meg az ember, ahogy a mondás tartja.:-) Többnyire rossz ötlet odaköltözni, pláne, ha nincs elkülönítve a lakótér, osztozni kell konyhán, fürdőn, vécén. Csak rajtatok múlik, hogyan jöttök ki egymással, szerintem érdemes az alapvető szabályokat jó előre megbeszélni. Anyós egyébként mit szól hozzá?
2017. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%

En nem koltoznek. Nem feltetlen anyos miatt, hanem mert felnott nokent furan ereznem becuccolni magam mas lakasaba, egy csomo erdekes kerdest vet fel, lakhatas, rezsi, huto-es egyeb masinak ki mikor mennyit hasznalja hogy ne zavarja a masikat, fozes, stb.

Alberletbe mentunk ferjemmel amikor meg csak jartunk es egyutt akartunk elni. Igy ereztem magam korrektnek es valoban felnottnek, plusz nem akartam kockaztatni a viszonyt a csaladjaval, ami mukodott szoval nem akartam bele nehezsegeket.

2017. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Anyós ajánlotta fel.

Általában heti 3 éjszakát töltök náluk, a fürdő, wc használatát eddig el tudtuk osztani.


Persze, nem a legjobb megoldás ez, de elnézve az albérlet árakat..

2017. febr. 5. 16:17
 7/39 A kérdező kommentje:
Igen, ez is igaz, én is csak egy félmegoldásnak tartom. De egyszerre albérletet fizetni és lakásra gyűjteni azért húzós.
2017. febr. 5. 16:18
 8/39 anonim ***** válasza:
63%
Most fizettek lakástakarékot, hogy otthon éltek még? Mennyi pénzetek van eddig a lakásra? Tényleg csak 2-3 év vagy lehet ez bőven több is?
2017. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Igen, van lakástakarékunk, az két év múlva jár le.

8 milliónk van, a maradék összejön a többiből, hitel nélkül szeretnénk venni, ezért akarjuk kivárni.

2017. febr. 5. 16:24
 10/39 anonim ***** válasza:
89%
Akkor próbáljátok meg, ha nem működik meg kerestek egy albérletet.
2017. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!