Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rossz ötlet anyóssal összekölt...

Rossz ötlet anyóssal összeköltözni?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk lakást venni, de kell még 2-3 év mire össze tudjuk spórolni a pénzt rá. Addig azt találtuk ki, hogy odaköltözök hozzá és az édesanyjához. 60 négyzetméteres, 3 szobás lakás, párom édesanyjával jó a viszonyom.


Aki hasonló helyzetben volt, mi a tapasztalata? Nagyon rossz ötlet volt? 26/N


2017. febr. 5. 16:00
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
22%

SZia.Nem olvastam el az összes hozzá szólást.

Az én privát véleményem az ha jó a kapcsolatod a pároddal,anyósoddal és max 3 év akkor csináljátok.

Ennyi bele fér még,több nem,az már nem egészséges és rá fogtok menni.

Támogatom az elveteket,hogy hitelt nem akartok,ezt továbbra is tartsátok szem előtt.

Ha pedig nem működik az együtt élés,megbeszélitek,és elmentek albérletbe ha nincs már választás.

Ezeket mind tapasztalatból mondom,de hát ugye nincs két egyforma ember!

Sok sikert Nektek az Élethez és minden jót! :)

2017. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, pár hónap és mi is együtt fogunk élni. Apósom sajnos elment nyáron, így a családi gazdaság (nem nagy vállalkozás, néhány hektár szőlő) tönkre ment volna. A férjem hazaköltözött még augusztusban, én megyek utána. Ott fogunk házat venni. Én nem örülök neki, mert szeretem a mostani életemet. De tény, hogy nem tudnánk saját házat venni itt az árak miatt. Anyósomat szeretem, külön szobánk lesz, semmibe nem szól bele szerencsére, végtelenül jó ember. Akkor sem örülök neki, 30 évesen, 9 év együtt lakás után becuccolni máshova. Most anyuékkal élek ideiglenesen, hiába az anyukám, mégsem érzem otthonosan magam, mert nem a sajátom. Ettől függelenül próbáljátok meg, ha nem megy, kerestek albérletet.
2017. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk éljetek együtt mielőtt lkakást vesztek és sokkal jobb ha önállóan teszítek
2017. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Együttéléssel nem lesz, gond, ha lesz is megoldjuk ez nem kérdés.


Köszönöm a válaszokat, átgondolom, de mivel rendkívül hitelellenes vagyok, valószínüleg marad a köztes megoldás.

2017. febr. 6. 11:06
 25/39 anonim ***** válasza:
31%
Akkor nem sok ertelme volt a kerdesnek, bocsi :)
2017. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Dehogynem, arra voltam kíváncsi kinek mi a véleménye :) Aztán megerősített, hogy jó döntés. Köszi mindenkinek!
2017. febr. 6. 12:01
 27/39 anonim ***** válasza:
45%
Igazabol a huszoniksz hozzaszolasbol 5-6 volt aki szerint jo otlet, de innen is latszik hogy ha az ember eldontott valamit akkor szelektiven valogat a velemenyekbol ;(
2017. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
31%
Jaj bocsi kacsintos akart lenni, es egyaltalannem bantas :)
2017. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
50%

jaj ez olyan jó hozzáállás, napi két napot együttalszotok, de már tudod, hogy jó lesz együttélni.

szólok: nem ugyanaz, mikor jön a számla, meg mindent meg kell csinálni a lakásban, meg meló is mellette

2017. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
40%
Akkor nem, ha egy elképesztően dögös milfről beszélünk és még nem múlt el 40 éves! Minden más esetben hatalmas öngyilkosságot követsz el, és valószínűleg a kapcsolatod is megszenvedi majd! Nem hiába találták ki ezt a mondást: "Az anyós akkor jó, ha porhanyós!" :D
2017. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!