Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehetne ezt kezelni?

Hogyan lehetne ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Az anyosom folyton ragja a fulem meg a fia (parom) fulet hogy jo lenne mar szulnom gyereket.. Tobb mint 2 eve lakunk egyutt parommal, de meg nem tervezek gyereket es nem akarja megerteni... Meg is mondtuk neki de nem erti meg... Nem messze lakik tolunk es neha be is toppan, ami nem baj, addig amig el nem kezdi ezt a szentbeszedet stb.. Jo mondjuk parom 28 eves neki mar lehetne gyereke de en meg 22 vagyok es nem akarok most gyereket.. Jo persze jobb fiatalon szulni mint idosebben, de miert akarja eroltetni? Mit lehet ez ellen tenni??..
2017. febr. 23. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Azt kell neki mondani, hogy semmi köze hozzá, és amint erősködni kezd ki kel rakni ajtón kívülre, és pont. Hiába mondod neki szépen nem fogja fel, és azért szól bele meg mondogatja mert nem kezelitek elég határozottan.
2017. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Párod beszéljen vele, állítsa le őt ha finoman nem megy, akkor keményebben.
2017. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Semmit! Szokj hozzá. Ismered az anyós vicceket? Sajnálom, de a valóságon alapulnak.
2017. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Alapbol mindig megmondja neki parom a tuti akar kemenyebben is mert hallottam, lattam, tapasztaltam, de egyszeruen hajthatatlan, mintha nem akarna hallani amit mond neki... De ketszer mar sirva is fakadt az anyukaja emiatt hogy tul kemenyen mondta meg neki parom a velemenyet meg regebben. :/
2017. febr. 23. 23:09
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg ugye sajat tapasztalatbol beszel mert hat parom anyukaja amikor szulte paromat akkor 20 eves volt.. en meg mar 22 eves lany vagyok szoval mar benne vagyok az idoben.. De ha raterunk parom hugara aki 26 eves, na elvileg neki meg nincs itt az ideje mert eloszor az idosebb gyereketol akar unokat stb... Bwah, faraszto...
2017. febr. 23. 23:10
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Mondjátok neki, hogy a fia a nemzőképtelen! :D
2017. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Mondd azt,majd ha a jó Isten úgy akarja!
2017. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Előbb az idősebb gyerekétől akar unokát?? Ha elsírta magát, ha nem, a párod akkor sem mondta meg elég keményen. Próbáld meg te minden alkalommal a siránkozás elején közölni velősebben, hogy ne szóljon bele! Előbb-utóbb csak észreveszi magát.
2017. febr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Először az idősebb gyerekétől akar unokát?

Neked nincs véletlenül egy idősebb testvéred? Ha van, akkor mondd azt, hogy a te anyukád is pont így gondolja, és te ezt tiszteletben tartod. :-D

2017. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Mond azt, hogy majd csak az esküvő után akartok gyereket!
2017. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!