Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós gondok? Én reagálom...

Anyós gondok? Én reagálom túl? Jogosan hagy el a párom ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt. Anyukája először úgy tűnt kedvel,de aztán kiderült,hogy nem. Mindig duruzsolja barátom fülébe,hogy én eljárok más fiukkal bulizni,megcsalom őt.. Közben soha eszembe se jutna. Rengeteg vitát generál szánt szándékkal,utána persze előadja a mártírt. Emiatt egyre többet veszekszünk. Lehetséges hogy emiatt elhagy?
2017. márc. 1. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Az én véleményem az mint, hogy ha ennyire hisz az anyukájának csókolják meg egymást. Amióta összejöttem a párimmal anyósom csak is azon volt hogy mondva csinált dolgokkal köz3nk álljon lásd pl, : csalom a párom, lehúzom anyagilag nem szeretem a kocsiáért vagyok vele stb... És hát anyósom ráfaragott mert egyszer se vesztünk össze több mint 3 3ve vagyunk egyűtt. Ugyh ha abbol vita kerekedik amit anyós mond akkor mondd meg szépen a párodnak, hogy nem tartozol minden percedről beszámoloval mert nem a rabszolgája vagy és ha hisz az anyjának akkor éljen vele és legyenek boldogok, Egy percig se magyarázkódj nincs miért!!
2017. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De a párod nyilván tudja, hogy nem jársz el bulizni, elvégre észrevenné, hogy nem fekszel mellette az ágyban, amikor annak ideje van. Vagy most mi? Ennek ellenére hisz az anyjának? Fura figura.
2017. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 acelsziv ***** válasza:
Na? Mi történt?
2017. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!