Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleimmel nagyon rossz a...

Szüleimmel nagyon rossz a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Szüleimmel rossz a kapcsolatom. Semmit nem tudok velük megbeszélni. Anyukámmal a legrosszabb szerintem csak teher vagyok neki. 19 éves vagyok. Költözni nem tudok mert nincs olyan anyagi helyzetem hogy valahol akar egy szobában lakhassak. Nagy szülőkhöz nem mehetek. Elszökni nem tudok mert tuti már másnap rendőrök keresnének. Szòval mit tegyek? Nem tudok a szüleimmel szembe szállni. Lelkileg terrorizálnak.lelkileg romokban heverek. Már az öngyilkossagon is gondolkodtam. Csak teher vagyok ùgy is.
2017. febr. 26. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kerestethetnek rendőrrel, mivel elmúltál 18, ha azt mondod, hogy nem akarsz visszamenni, akkor nem mész vissza, és téma lezárva, nem fognak visszahurcolni.


Egyébként mivel terrorizálnak?

2017. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lelkileg bántanak. Lelkileg tesznek tönkre.
2017. febr. 26. 12:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy konkrét esetet tudnál írni?

Sulikkal hogyan állsz? Kolesz esetleg opció lehetne, ha még tanulsz.

2017. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem mehettem koliba. Megszabták hogy hova mehetek tovább tanulni. Mit kell dolgoznom. Ha végeztem azonnal haza menni. Barátaimtòl elszakìtottak. Háztartást én viszem. Ha sokáig dolgozok és nincs eg a háztartás magyon nagy bajban vagyok. Egesz életem egy rettegés.
2017. febr. 26. 12:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak az a megoldás, hogy egyszer csak "felrobbansz" és közlöd, hogy eleged van, és lelépsz. Csak ki kell találni, hogy hova.
2017. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen. Csak hova. Amit keresek is azt mindig oda kell adnom
2017. febr. 26. 12:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne add oda, megmondod, hogy kellett másra. Egyébként ha üvöltöznek veled vagy ilyesmi, próbáld meg figyelmen kívül hagyni, vagy legalább nem gyomorideget kapni tőle. Sokat segít. Ha pedig fizikai erőszakot alkalmaznak, te hívhatsz rendőrt rájuk.
2017. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lelkileg bántalmaznak fizikailagnem igazán. Sajnos nem tudom egyszerűen elengedni magam mellett a dolgokat. Most nagyon padlòn vagyok.
2017. febr. 26. 12:53
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Te fiú vagy, vagy lány? Testvéreid vannak?
2017. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lány. Egyke vagyok
2017. febr. 26. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!