Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós hozzánk akar költözni,...

Anyós hozzánk akar költözni, fogadjam el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mikor meghalt apósom, másnap anyós kijelentettehogy ő nem marad abban a házban. Erre a férjem kitalálta hogy felhúzatunk neki egy szobát nálunk. Én ezt nem akarom!!! De a férjem nem akarom megbántani. Azóta anyós szuperül érzi magát a saját házában és várja hogy mikor költözhet ide 😞
2017. márc. 16. 07:49
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%

Beszélj a férjeddel. Nem is értem ez miért kérdés. Nem kell megbántani. Mond el neki miért nem szeretnéd hogy odaköltözzön - konkrét dolgokat mond, a férfiak nem szeretik az olyat hogy "hát tudod milyen".


Keressetek neki egy kis garzont a közelben.

2017. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
46%

Èn ha nem tudnám lebeszélni, akkor ragaszkodnék, hogy ne egy szobát kapjon, hanem egy különbejáratú egyszoba, konyha, fürdös lakrészt. ìgy ha be akar menni hozzátok csengetnie kell, vagy is nem tud meglepni titeket mikor intimebb helyzetben vagytok.


A másik amiért jobb, ha anyós rossz egészségügyi állapotba kerül, vagy csak megöregszik kell valaki mellé. Ha nem megy el öregekotthonába, akkor valószínü neked kell kijárnod hozzá, vagy magatokhoz venni.

2017. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
98%

En ezt nem is ertem....ha Te nem szeretned, igenis mondd meg mert aztan utolag keso lesz. Ha mar ott lesz, kirakni nem fogjatok szoval ha nem akarod egy eletre megnyomoritani az eleted azzal, hogy olyannal elsz, akivel nem akarsz, most nyisd ki a szad vagy turj orokre..


Sosem ertettem azokat a felesegeket, akik a nyugjuket nem merik a ferjjel megbeszelni csak a netezokkwl akik SEMMIT nem tudnak tenni az ugy erdekeben....felnott vagy, beszelj vele, ennyire egyszeru. Mondd el szepen, hogy te vele szeretnel egyutt elni, anyosod is felnott, latogatjatok majd ahogy eddig is, de te nem akarsz egyutt elni vele.

2017. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Lassmich Ruhe ***** válasza:
94%

Azért arra is kérdezz rá, hogyha Neked valamelyik szülőd egyedül marad, akkor ugye ő is ugyanúgy jöhet, mert vagy mind a kettő, vagy egyik sem. Ez azért egy kicsit elgondolkodtató ok lehet.


Egyébként meg ha semmiképpen nem akarod hogy oda költözzön, akkor tessék szépen leültetni a férjedet, és elmondani ezt neki értelmesen, még mielőtt belekezd az átalakításba. Lehet tényleg jobb ha a közvetlen közeletekben néztek inkább neki valami kisebb, megfizethető házat/lakást.


Egy biztos, ha nem állsz bele nagyon gyorsan a problémába, később már nem teheted meg. Vállald fel a konfliktust, a következő 30 év érdekében. Ügyesen!

2017. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
96%
Adjátok el a házat ahol lakik és nézzetek neki egy kisebbet a környéketeken ! Én nem tartom egészséges dolognak ,hogy együtt lakjon veletek .
2017. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!!

Pici pontosítás: Egyszer már nagy nehezen felhoztam ezt a témát...akkor kitalált egy másik verziót, ami úgy néz ki, hogy egy szoba+előszobája lenne, ami a kazánházunkból nyílna...tehát fürdeni járna fel(Állítólag heti2x) meg vízért (konyhába-ami a magánházból nyilik), mert nála az nem lenne. (nem megoldható) Ez a verzió már talán..de igazabol nem. Már mikor először felhoztam is összekaptunk. 😞

2017. márc. 16. 08:35
 7/49 A kérdező kommentje:
Magánház helyett kazánház 😊
2017. márc. 16. 08:36
 8/49 A kérdező kommentje:
Miért nem marad otthon mint más özvegy? Én biztos nem telepednék a gyerekemre. Ha az egészségi állapota olyan hogy nem tudja magát ellátni, az más...akkor nem szólnék semmit.
2017. márc. 16. 08:39
 9/49 anonim ***** válasza:
87%
házatok közös a férjeddel? ha igen, akkor megmondod, hogy oda nem költözik, ha igen, akkor eladjátok és ő lakik az anyjával, te meg mész külön.
2017. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
97%

Inkább most vesszetek össze párszor, mint később naponta és legyen szakítás/válás a vége.


Én nem fogadnám el.

2017. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!