Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meglátogathatom a kórházban a...

Meglátogathatom a kórházban a volt apósomat?

Figyelt kérdés

A volt apósom kórházba került, sajnos úgy hallottam eléggé rossz az állapota.

Ugyan elváltam a férjemtől, de apósommal megmaradt a jó kapcsolat, mindig nála vásároltam a piacon...

Mostanság tűnt fel, hogy nem szokott árulni, ezért is érdeklődtem, mi lehet vele...

Szerintem jól esne neki, ha bemennék hozzá, viszont számomra kérdéses, hogy egyáltalán bemehetek-e hozzá, hiszen csak a volt menye vagyok. Vagy csak annyit mondjak, hogy a menye, és ne tegyem hozzá, hogy volt? Ill. anyósommal nem beszélünk, nem akarok találkozni vele, el akarom kerülni, hogy jelenetet rendezzen, vagy veszekedjen velem.


Mit tegyek?



2017. márc. 24. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Ez szerintem úgy működik, hogy bemész. Aztán ha "kikel magából", kivetkőzik magából, akkor azzal a "lendülettel", ahogy bementél, kifordulsz és eljössz. Vigyél valami ajándékot, de ügyelj rá, hogy NE legyen alkohol, mert azt kórházban nem engedik.

Ha fogad, akkor úgyis megy majd magától a dolog - az állapotától függően gondolom hosszabb, vagy rövidebb ideig beszélgetni fogtok - ha meg nem fogad, akkor én kifordulnék (a csomagot se hagynám ott, minek otthagyni egy olyan embernek, aki rám nem kíváncsi) és eljönnék.


Éppezért csak olyan dolgokat vennék 1. amit a kórházban legálisan engednek (tehát cigi és alkohol kapásból kizárva) 2. amit magam is otthon elhasználok, elfogyasztok, ha pokolba kívánnak, és nem azon esz a rakicsai rosseb, hogy most hova, kire "sózzam rá" az adott élelmiszert.

2017. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Ha jóba vagytok,akkor nyugodtan menj be hozzá.Azt meg nem kell megmondani,h kije vagy.
2017. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen kar aggodakmaskodni. Ha valaki akivrl jo kapcsolatot apolsz, es tortenetesen meg csaladtag is (volt), nyugodtan latogasd meg ha szeretned. Biztos orulne O is neked, meg ha csak 5 percre is nezel be hozza, maga a gesztus a lenyeg. Szerintem az ajandekot sem kell tul bonyolitani, vigyel neki vmi ivolevet, esetleg valami kekszet, sutit amit szeret es ehet, vagy egy kis gyumit.

Anyosoddal meg ne foglalkozz, mond meg neki hogy nem hozza mentel, 5 percet meg birjon mar ki, ha mas nem az aposod erdekeben ugy hogy nem rendez jelenetet, mert ot jaratja le nem teged.

Amugy szerintem senki nem fogja kerdezni sem hogy kije vagy, ha mar lehet latogatni.

2017. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem a titulusa számít valakinek hanem az, hogy emberileg jól kijöttél vele.

Mindenképpen látogassad meg!

Többször is.

2017. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon örülne neked a volt apósod, ha láthatna. Menj be hozzá, neked is jólesne, hiszen nem tőle váltál el, csak a férjedtől. A szép emberi kapcsolatok maradjanak meg! Várhatóan nem egyszerre mentek volt anyósoddal, ha meg mégis, akkor köszönj és ne legyen lelkifurkád!
2017. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy akarod, akkor akár a szomszédod nagybácsijának az unokatesójának a keresztfiát is meglátogathatod. Aki számodra jelent valamit és fontos, azt jogod van meglátogatni. Mivel irtad, hogy jóban vagy Apóssal, ezért biztosan örülni fog neked. Nem hiszem, hogy majd az Anyós jelenetet rendez a kórházban (remélhetőleg). Ha valamit beszól vagy hasonló, akkor szépen mond meg neki, hogy te kihez jöttél- vagyis nem hozzá- majd fordulj el.
2017. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
20%
hívd fel
2017. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mióta szükséges a kórházi látogatónak közölni, hogy milyen kapcsolatban van a beteggel????? Max intenzív osztályon, oda meg csak csaladtag mehet, aki te ugye már nem vagy. Ha a válás utáni kapcsolattartas a piacon nála való vásárlásban merült ki, akkor nem kellene ezt erőltetni
2017. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, tiltja a törvény.
2017. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bence_ ***** válasza:
87%

Bárkihez bemehetsz egy kórházba.

Fura is lenne, hogy egy baráthoz nem mehetnék be hiszen ő nem a rokonom.

2017. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!