Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meddig lehet ezt bírni?

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Rossznak érzem magam hogy férfiként anyósról panaszkodjak, csak a páromat nem akarom ezzel stresszelni, ha neki meg a szemébe mondanám....

Helyzet a következő!

Ide építettünk anyós telkére, azaz egy udvarban vagyunk. Rezsi költség...hát többet fizetünk mint fele, de úgy tesz hogy mivel ő 10.-én kapja meg az összeget de teszem fel 28.án fizeti be a víz számlát akkor az az ő víze.

Másik példa a UPCt ő fizeti.....szó szerint ezt mondja...de nem értem á leírni is fárasztó. Szóval mi fizetjük a rezsit jóval többet mint kellene, hiszen hulladék és víz számla 2 havonta jön, amiről most értesültem de minden hónapban ugyan annyit adunk és azt a hitelt amit ők vettek fel azt is felezzük, de a tudatáig nem ér fel.


Nem ezzel van a baj, hétvégén állandó ivászat szinte és ilyenkor a lánya behívatva és csak mondja mondja...hánytorgat mindent.

Mai példa... hogy ő nem közösködik.

Megosztó a főzés egyik nap mi másik nap ő vagy ha sok marad ki másnap nincs főzés.

Tegnap mi csináltuk az ebédet gyrost ma anyósék sültcsirkét, semmivel sem olcsóbb az egyik mint a másik férfi szemmel.

Szóval most pityókás állapotban közölte hogy ki-ki magának, nem is probléma csak holnap józanon megy a bűn bánás vagy esetleg ugyanúgy behív minket enni.

Tegnap kalácsot vacsoráztunk tejjel párom és én. Após mondta vigyen be neki a lánya...de tejet ne mert van ott. Ma megkaptuk hogy ha ő hozna kalácsot akkor tejet is. Ezek semmiségek de úgy össze tudnék vele veszni amiért a lányával ezt csinálja, de tisztelettudó vagyok és nem veszekedek vele, csak utálom már a hétvégéket hogy elfogyik a pia akkor vitázik velünk illetve addig jó vagyok míg nem megyek át sörért a boltba.

Bocsánat hogy itt beszélek csak jól esett leírni, mert a párom kismama és nem neki akarom mert tudja ő ezt nagyon jól de ne hallgassa már tőlem is.


2017. márc. 26. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a furcsa hogy hogy tudtatok 2 millióból( bútorokkal együtt!)felhúzni egy külön lakást.Aki építkezett mostanában tudja miről beszélek.
2017. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Me-ne-kül-je-tek, míg nem késő.

A befektetéseteket meg el kell könyvelni veszteségként, és reménykedni abban, h. esetleg egyszer valahogy visszajön...

2017. márc. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Húzzatok el. Mi ér többet a nyugalmatok vagy a pénz? pénz lehet "csinálni", de a nyugalmat így nem. Mi lesz ha meg lesz a gyerkőc? Ezt a példát kell neki látni? Főleg, hogy isznak? Ááááá durva ez így. Alapban azt mondanám ne legyél már ennyire alkalmazkodó. Erőteljesen húzzátok meg a határokat, külön főzés, külön rezsi stb. Szerintem itt ez nem fog működni. Az jó ötlet, hogy adjátok ki albérletbe és költözés akűr albérletben. Még a rezsitek is kevesebb lenne, lehet jobban is jönnétek ki anyagilag.
2017. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!