Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meddig lehet ezt bírni idegekkel?

Meddig lehet ezt bírni idegekkel?

Figyelt kérdés
1,5 éves házasok vagyunk a férjemmel. Jól megvagyunk, minden rendben a házasságunkkal, azonban egy dolog néha-néha mérgezi. Mégpedig Anyósom. Róla tudni kell, hogy alapjáraton egy kedves, normális asszony, de vannak napjai, amikor borzasztóan elviselhetetlen. Pl: ő szeret kertészkedni és folyton beleszól, hogy a mi házunkban mi hogy legyen, meg hogy már kéne gazolnom (hozzáteszem, hogy rendben tartom a házat, de nekem nem a kert a legfontosabb) meg pl eleinte azzal vágott fel, hogy ő diplomás, meg a fiai is, de én nekem meg egy csupasz érettségim van, ebből elegem lett és elkezdtem egy egyetemet levelezőn, már csak azért is, hogy ne higyje azt, hogy ő bármivel is különb, de most már ott tartunk, hogy igazából ez is gond, mert ő már szeretne unokát és hát nekem az egyetem meg 5 év. De vannak még dolgok, csak ennyit írok. 26 éves nő vagyok
2015. máj. 12. 15:01
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja és ezeket mindig akkor mondja,amikor a fia nem hallja.
2015. máj. 12. 15:03
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Férjed? Elvégre az ő anyja..., mi erről a véleménye?
2015. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

És, miért aszerint élsz és éled az életed, amit az anyósod gondol?

Az én anyósom is egy tünemény alapjáraton. Vannak dolgai, de akkor arrébb vonulok. Engem nem tud (már) megtalálni a hü..eségeivel.


Nem értem, hogy miért foglalkozol az ő véleményével.

2015. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ő mindig az anyja pártját fogja. Nekem sose lehet igazam..
2015. máj. 12. 15:06
 5/24 anonim ***** válasza:

Hát be kell venni a lesz*rom tablettát! Sajnálom ami van! Nálunk addig verték a tam-tamot amíg sikerült elérniük hogy ne beszéljünk velük!

Ha gondolod beszélj a férjeddel, hogy beszéljen az anyjával de az csak olaj a tűzre. Sajnos nem te vagy az első aki itt panaszkodik az anyósára :(

2015. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Vannak napok amikor egy tünemény velem, ilyenkor mindig eszembe jut, hogy mi van ha én vagyok a hülye...mert hogy milyen kedves, csak a rosszat látom benne, de vannak időszakai,amikor meg annyira szúr....hogy legszívesebben nem is mennék többet hozzá el...csak hát szomszédunk...
2015. máj. 12. 15:09
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, egy férjnek tán a legnehezebb, de a legszükségesebb ilyen esetekben objektívnek maradnia. Ez a mindig az ő pártját fogja viszont igen súlyos elfogultság. Nem igazi férfi az ilyen...
2015. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért kezdtél el egy sulit, hogy megfelelj anyósnak?

Hogy lehetsz felnőtt létedre ennyire megfelelési kényszeres?

Miért nem mondod meg neki, hogy törődjön a maga dolgával?

26 évesen ideje lenne megvédened magad!

A férjednek elmeséled ezeket a dolgokat??

Ha nem változna a hozzáállása 1-2 éven belül, költöznék messzebb. Nem bírom, ha beledumálnak az életembe! N31

2015. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
De hát miért nem mondod meg neki határozottan, hogy ez a te életed? Ő hagyja, hogy beleszólj az övébe?
2015. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig lehet bírni, ameddig a türöképességed ér. Úgy néz ki, hogy te egy nagyon türelmes nö vagy. Türj tovább, de akkor ne panaszkodj, vagy tegyél valamit és máris egy fokkal boldogabb leszel. Beszélj az anyósoddal vagy a férjeddel, esetleg mindkettövel. Az egyetemet biztos, hogy nem kezdtem volna el csak azért, mert valaki megjegyzést tesz a végzettségemre. Kezdj el a saját dolgaiddal törödni, és ne úgy csináld, ahogy azt más elvárná, hanem ahogy te gondolod.
2015. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!